Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?! - 46 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

· 1556 · 29771

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1125 ne: 15-04-2013, 10:07:59
 :puth

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1126 ne: 15-04-2013, 10:53:02
 :perqafim :perqafim :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1127 ne: 15-04-2013, 12:42:55
 :perqafim

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1128 ne: 15-04-2013, 20:54:49
 :engjell:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1129 ne: 15-04-2013, 23:45:56
 :)

#1130 ne: 16-04-2013, 09:07:58
Te puth

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1131 ne: 16-04-2013, 10:14:54
 :P :perqafim

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1132 ne: 01-05-2013, 17:55:44
E puth :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1133 ne: 01-05-2013, 20:23:12
 :perqafim

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1134 ne: 02-05-2013, 16:25:01
po i jap nje perqafim  :perqafim

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1135 ne: 02-05-2013, 16:45:17
 :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1136 ne: 02-05-2013, 16:46:33
Kiss

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1137 ne: 02-05-2013, 16:47:32
bacio

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1138 ne: 02-05-2013, 17:01:02
 :perqafim

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1139 ne: 02-05-2013, 17:02:46
 :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1140 ne: 02-05-2013, 22:24:25
Puc puc

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1141 ne: 03-05-2013, 11:38:39
po iki une...te dyja i  :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1142 ne: 03-05-2013, 11:39:08
une po e ngacmoj pak.... :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1143 ne: 03-05-2013, 16:13:46
Ta martoj  se ndryshe sben  :D

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1144 ne: 04-05-2013, 09:56:00
ja shkul bishtin

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1145 ne: 04-05-2013, 10:42:22
Flutur!

 :perqafim

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1146 ne: 04-05-2013, 10:50:34
E puth :)

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1147 ne: 04-05-2013, 18:41:21

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1148 ne: 04-05-2013, 18:46:08Sa e bukur..edhe une te perqafoj

 • Postime: 323
 • Karma: +27/-2

#1149 ne: 05-05-2013, 22:46:41
Do beja seks dhe do ta harroja

Temat e fundit