Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?! - 22 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

· 1556 · 29768

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#525 ne: 21-03-2011, 12:26:57
E shfaros  :P

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#526 ne: 21-03-2011, 12:28:08
Ha Ha :D

Vazhdoj ta ngacmoj :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#527 ne: 23-03-2011, 14:33:15
H....rroj

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#528 ne: 23-03-2011, 14:34:02
Injoroj LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#529 ne: 23-03-2011, 14:34:39
E shkeli ket tum...LOL

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#530 ne: 23-03-2011, 14:35:21
Sakatoj :D :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#531 ne: 23-03-2011, 14:42:36
E martoj me Willin...LOL

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#532 ne: 23-03-2011, 14:43:56
E ngacmon njonen nga ato bridesmaids e tyre.. :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#533 ne: 23-03-2011, 14:44:10
Hahaha pas asaj qe kaloj me ty se besoj qe do te ju ndan me kush LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#534 ne: 24-03-2011, 13:44:15
a te te martoj te te gjej 1 nuse katuni te ngelet hatri  :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#535 ne: 24-03-2011, 14:24:18
ai ka 2 burra kjo do ti gjeje nuse..hajde hajde.. hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#536 ne: 24-03-2011, 14:26:53
qenkam mbrapa me lajmet e fundit une :P LOL

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#537 ne: 24-03-2011, 14:28:09
e kissssssss :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#538 ne: 24-03-2011, 14:36:13
e martoj dhe ket :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#539 ne: 24-03-2011, 14:40:16
E ngacmoj kot perqefi/.... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#540 ne: 24-03-2011, 14:49:50
e puth ne faqe se me ka marre malli  :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#541 ne: 24-03-2011, 14:51:37
Kte tybe e martoj per inat te lagjes....LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#542 ne: 24-03-2011, 14:52:22
pse me mallkon bre :P LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#543 ne: 24-03-2011, 14:56:57
Kte as nuk e harroj as gje po i paguaj hotelin te vije per fundjave se kemi party te madhe.... ;) :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#544 ne: 25-03-2011, 09:31:02
kete e puc :puth

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#545 ne: 25-03-2011, 09:54:39
Kete ngacmoj ne pike te sabahut :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#546 ne: 25-03-2011, 09:57:28
ketij sia var ne pike te mengjesit  ciao)

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#547 ne: 25-03-2011, 09:59:51
Kete siper ja vari une dhe prap ngacmoj :D :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#548 ne: 25-03-2011, 10:03:38
mesa duket e mbake varur ne qafe LOL

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#549 ne: 25-03-2011, 10:04:59
Ke ashtu ? :D

Ngacmoj prap :D

Temat e fundit