Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?! - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

· 1556 · 28751

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#575 ne: 01-04-2011, 13:59:33
Martojme me ndonje beqar.. :D

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#576 ne: 02-04-2011, 13:01:34
E martoj :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#577 ne: 04-04-2011, 08:42:52
e ngacmoj çik  :P

 • Postime: 138
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#578 ne: 04-04-2011, 09:00:14
Ngelen femrat tu u ngacmu tek kjo tema,ja se po e gudulis edhe une pak kete siper,nqs guduliset.

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#579 ne: 04-04-2011, 09:56:12
Ngelen femrat tu u ngacmu tek kjo tema,ja se po e gudulis edhe une pak kete siper,nqs guduliset.


vetem gudulisjen jo.... :P

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#580 ne: 04-04-2011, 11:33:01
E rrembej :D :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#581 ne: 04-04-2011, 12:43:24
E puth.......... :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#582 ne: 04-04-2011, 14:01:43
LOL  mos e tradhto Willin o kopuk :DKete e vras :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#583 ne: 04-04-2011, 14:59:10
ky ka 2 burra nuk ka nevoje per asgje me teper :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#584 ne: 05-04-2011, 09:27:49
e harroj :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#585 ne: 05-04-2011, 14:41:17
Puthi :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#586 ne: 06-04-2011, 08:11:24
hajt mo, po te puth dhe une ;)

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#587 ne: 06-04-2011, 12:18:59
Po e ngacmoj pak :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#588 ne: 09-04-2011, 12:02:02
do ta marrtoj me nje tironse te pasur :)

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#589 ne: 01-07-2011, 08:59:46
e puf ... :)

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#590 ne: 01-07-2011, 11:37:52
nuk e di cfar gjinie eshte .. :S

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#591 ne: 03-07-2011, 12:08:21
As une per kete LOL

Po hajt mo sa per te ju pershtatur temes ...do ta martoj me Lefton :D :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#592 ne: 03-07-2011, 21:11:07
e martoj me nje gabele :D

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#593 ne: 03-07-2011, 21:49:40
e martoj me Erelen :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#594 ne: 04-07-2011, 10:03:15
e martoj me Charlie hmmmmm:

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#595 ne: 04-07-2011, 11:30:41
ky esht ai qe esht martu me nje burre :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#596 ne: 05-07-2011, 14:11:16
e martoj me Erelen :D

mos ia qaj hallin Ereles se e ka burrin e vet, po mendoni per vete se ngelet rrugeve...

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#597 ne: 05-07-2011, 14:12:22
e martoj me 2 burra :engjell:

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#598 ne: 05-07-2011, 14:12:59
hahahahah ty te gjej nje nuse se ngele tu i ra me dore je bo telef mor i shkret

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#599 ne: 05-07-2011, 14:14:05
ty te rente pika. :-[...hahahahahahaaaa..po ku e gjete moj :P

Temat e fundit