Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?! - 25 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

· 1555 · 27739

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#600 ne: 05-07-2011, 14:15:09
;) duket


aparenca flet vet :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#601 ne: 05-07-2011, 14:19:06
;) duket


aparenca flet vet :D
..je e sakte..hallall..nuk e di as vete pse me pelqen keto kohet e fundit kjo gje. :-[

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#602 ne: 05-07-2011, 14:27:08
e harroj

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#603 ne: 05-07-2011, 14:36:10
..je e sakte..hallall..nuk e di as vete pse me pelqen keto kohet e fundit kjo gje. :-[

hahahahahah ti je fare per Zotin :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#604 ne: 05-07-2011, 15:03:59
E ngacmoj :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#605 ne: 05-07-2011, 15:21:53
e martoj se vdiq per cik nuse :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#606 ne: 05-07-2011, 15:26:54
E harrojme :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#607 ne: 05-07-2011, 15:30:00
te katra bashke :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#608 ne: 07-07-2011, 12:34:59
E puth............ :D

 • Postime: 6093
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#609 ne: 07-07-2011, 13:20:25
E puth! :-*

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#610 ne: 07-07-2011, 13:26:14
Tybe e puth ihere edhe e martoj direkt  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#611 ne: 07-07-2011, 14:26:14
po perqafimi lejohet apo dal teme :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#612 ne: 07-07-2011, 14:27:31
po  mi :perqafim kukull

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#613 ne: 07-07-2011, 14:28:47
 :perqafim fenkju

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#614 ne: 07-07-2011, 14:31:23
e ngacmoj :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#615 ne: 07-07-2011, 14:40:11
sia var :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#616 ne: 07-07-2011, 14:53:29
e ngacmoj :P

ne forum gjithe diten ska gje :P LOL

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#617 ne: 07-07-2011, 14:57:58
ne forum gjithe diten ska gje :P LOL
:D :D he se te vij dhe ne tirone un ty :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#618 ne: 07-07-2011, 14:58:24
svjen dot :P

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#619 ne: 07-07-2011, 15:02:50
svjen dot :P
vij un vij  :P
mos thuaj me  se u nisa :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#620 ne: 07-07-2011, 15:03:47
:P

 :perqafim

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#621 ne: 08-07-2011, 18:47:20
 perq

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#622 ne: 11-07-2011, 09:57:56
pershendes :)

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#623 ne: 11-07-2011, 10:03:02
perqafoj :perqafim

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#624 ne: 11-07-2011, 10:03:59
 :perqafim :perqafim

Temat e fundit