Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?! - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

· 1555 · 27682

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#625 ne: 11-07-2011, 10:07:44
 :lule

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#626 ne: 11-07-2011, 10:22:26
cfare temash lol, halle halle kjo dynja... lol  :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#627 ne: 11-07-2011, 13:16:22
Hajde te ngacmoj pak.. :d

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#628 ne: 11-07-2011, 14:29:59
E martoj n'vend.... :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#629 ne: 11-07-2011, 14:33:51
..e puthi :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#630 ne: 11-07-2011, 14:35:46
e perqafoj

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#631 ne: 11-07-2011, 14:41:58
 :perqafim

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#632 ne: 11-07-2011, 14:47:00
:puth

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#633 ne: 12-07-2011, 09:05:02
 hmmmmm:

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#634 ne: 12-07-2011, 10:51:45
kete siper do e martoja me ate qe eshte siper ketij :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#635 ne: 12-07-2011, 12:35:17
eshte i zene se po te sqaron dashnoren tate prandaj ke ngel thate ti :D :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#636 ne: 12-07-2011, 12:46:28
 :puth

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#637 ne: 12-07-2011, 12:59:38
per me teper

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#638 ne: 12-07-2011, 13:04:50
Ngadale  njehere, se me duhet ta njoh e me pas vendos se cfare bej me kete lart :)
Une po e pershendes njehere :)

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#639 ne: 12-07-2011, 13:09:32
Dhe une ju pershendes

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#640 ne: 12-07-2011, 13:20:17
do me behej qejfi per ju nese vertet ai eshte emri juaj
se eshte shume i bukur

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#641 ne: 12-07-2011, 13:20:58
Landit i jap tani nje perqafim  :perqafim
duke e afruar dale ngadale :D

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#642 ne: 12-07-2011, 13:22:34
faleminderit shume

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#643 ne: 12-07-2011, 13:23:52
s'ka perse :)
tani po dal nga kjo teme dhe po e HARROJ landin :)))

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#644 ne: 12-07-2011, 13:25:34
gjeja me e mire qe do beje

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 12-07-2011, 13:26:43
E mira te gjet :D se po e bej
Te pershendes ty e flm per bashkomunikim ;)

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#646 ne: 12-07-2011, 13:29:42
tja kaloni sa me mire dhe ju uroj dite te qete

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#647 ne: 12-07-2011, 14:31:52
Vras :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#648 ne: 12-07-2011, 17:34:58
Asnjeren :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#649 ne: 12-07-2011, 18:57:55
Ngacmoj pastaj harroj :P

Temat e fundit