Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?! - 26 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

· 1554 · 24283

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#625 ne: 11-07-2011, 10:07:44
 :lule

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#626 ne: 11-07-2011, 10:22:26
cfare temash lol, halle halle kjo dynja... lol  :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#627 ne: 11-07-2011, 13:16:22
Hajde te ngacmoj pak.. :d

 • Postime: 12234

#628 ne: 11-07-2011, 14:29:59
E martoj n'vend.... :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#629 ne: 11-07-2011, 14:33:51
..e puthi :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#630 ne: 11-07-2011, 14:35:46
e perqafoj

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#631 ne: 11-07-2011, 14:41:58
 :perqafim

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#632 ne: 11-07-2011, 14:47:00
:puth

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#633 ne: 12-07-2011, 09:05:02
 hmmmmm:

 • Postime: 2173

#634 ne: 12-07-2011, 10:51:45
kete siper do e martoja me ate qe eshte siper ketij :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#635 ne: 12-07-2011, 12:35:17
eshte i zene se po te sqaron dashnoren tate prandaj ke ngel thate ti :D :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#636 ne: 12-07-2011, 12:46:28
 :puth

 • Postime: 8
 • Gjinia: Mashkull

#637 ne: 12-07-2011, 12:59:38
per me teper

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#638 ne: 12-07-2011, 13:04:50
Ngadale  njehere, se me duhet ta njoh e me pas vendos se cfare bej me kete lart :)
Une po e pershendes njehere :)

 • Postime: 8
 • Gjinia: Mashkull

#639 ne: 12-07-2011, 13:09:32
Dhe une ju pershendes

 • Postime: 8
 • Gjinia: Mashkull

#640 ne: 12-07-2011, 13:20:17
do me behej qejfi per ju nese vertet ai eshte emri juaj
se eshte shume i bukur

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#641 ne: 12-07-2011, 13:20:58
Landit i jap tani nje perqafim  :perqafim
duke e afruar dale ngadale :D

 • Postime: 8
 • Gjinia: Mashkull

#642 ne: 12-07-2011, 13:22:34
faleminderit shume

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#643 ne: 12-07-2011, 13:23:52
s'ka perse :)
tani po dal nga kjo teme dhe po e HARROJ landin :)))

 • Postime: 8
 • Gjinia: Mashkull

#644 ne: 12-07-2011, 13:25:34
gjeja me e mire qe do beje

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#645 ne: 12-07-2011, 13:26:43
E mira te gjet :D se po e bej
Te pershendes ty e flm per bashkomunikim ;)

 • Postime: 8
 • Gjinia: Mashkull

#646 ne: 12-07-2011, 13:29:42
tja kaloni sa me mire dhe ju uroj dite te qete

 • Postime: 4261

#647 ne: 12-07-2011, 14:31:52
Vras :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#648 ne: 12-07-2011, 17:34:58
Asnjeren :D

 • Postime: 4261

#649 ne: 12-07-2011, 18:57:55
Ngacmoj pastaj harroj :P

Temat e fundit