Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?! - 28 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

· 1554 · 24272

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#675 ne: 13-07-2011, 10:29:31
e martoj me ate siper :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#676 ne: 13-07-2011, 10:34:32
e var me zinxhirr nga 15kat-shi :D

 • Postime: 2173

#677 ne: 13-07-2011, 12:52:09
e var me zinxhir per ...veglash :S

 • Postime: 12743

#678 ne: 23-09-2011, 12:46:26
aman ere ta martoj se na mbeti ne dere te forumit LOL

 • Postime: 12234

#679 ne: 23-09-2011, 13:27:14
Ta puth ihere se e kam si shume qejf.......... :D

 • Postime: 12743

#680 ne: 23-09-2011, 13:37:07
une po e peth twice se e kam edhe me qejf LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#681 ne: 23-09-2011, 13:45:26
une po e peth twice se e kam edhe me qejf LOL

ca i ben mi?????  ^o)

 • Postime: 12743

#682 ne: 23-09-2011, 14:03:00
Path mi...puth o goceeeeeeeeeee....p astaj ca ke ti se ca i bej une leftos eeeeeee


kete do e ngacmoja se shume kane fillu me na ngacmu...qe kur kemi fillu me  nejt bashke kemi fillu me ra ne sy per keq or dreq LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 27-09-2011, 09:54:25
ec ngacmohemi mi goc...per inat te Gimit  :D

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#684 ne: 27-09-2011, 10:13:31
A ta ngacmoj pak kete shqiponjen, kafshon? :P :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#685 ne: 27-09-2011, 10:19:24
A ta ngacmoj pak kete shqiponjen, kafshon? :P :P

po ti provoje njehere....kafshon apo jo :P

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#686 ne: 27-09-2011, 10:23:28
Ok po e provoj... Qenka e eger. ;) dhe e forte. :D

 • Postime: 12743

#687 ne: 27-09-2011, 14:09:08
nje te perqafu se me ka marre malli

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#688 ne: 27-09-2011, 14:36:10
po i shkel syrin :P

 • Postime: 12743

#689 ne: 30-09-2011, 14:02:58
une po i kepus nje kerrbac LOL

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#690 ne: 02-10-2011, 15:37:59
Njehere e perqafoj kete siper dhe per qejfin tim i jap nje puthje shoqerore :perqafim

 • Postime: 4261

#691 ne: 02-10-2011, 18:21:46
Une kete e puth direkt :D

 • Postime: 12234

#692 ne: 03-10-2011, 12:41:06
Une ketij ia jap lepizen direkt..... :D

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#693 ne: 03-10-2011, 13:54:18
Harrojjjjjjjjjjj lefterin  :P

 • Postime: 12743

#694 ne: 03-10-2011, 13:58:26
ngacmoj kete siper

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#695 ne: 03-10-2011, 13:59:38
 kete siper perq

 • Postime: 12743

#696 ne: 03-10-2011, 14:00:52
 :puth

 • Postime: 12234

#697 ne: 12-10-2011, 15:56:19
Vetem e prek une kte... :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#698 ne: 12-10-2011, 16:40:08
e martoj me njeren nga forumi se vdiq per cik nuse :P :P

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#699 ne: 12-10-2011, 17:27:34
Dhe une ty po t'martoj me njeren nga ky forum...ty te duhet vec te zgjedhesh njeren tjetren pune lerma mua ne dore :P

Temat e fundit