Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?! - 29 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

· 1554 · 24688

 • Postime: 12743

#700 ne: 12-10-2011, 21:24:18
annabelen do e perqafoja fort..

 • Postime: 266

#701 ne: 12-10-2011, 22:32:43
Ket lart Kumen pata qef me dit a ka pas naj fishkellim (sinjal qe mos ta kuptoninte tjeret) me burrin kur ishin te ri,dhe ai i vinte posht pallatit ...........fishkell ima e  dilte me ble buken gjasme ;)       apo jo :P

 • Postime: 12743

#702 ne: 13-10-2011, 07:53:17
do te te them une apo e imagjinon  vete loooool

kete siper do e pickoja

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#703 ne: 13-10-2011, 09:18:58
:perqafim

 • Postime: 12234

#704 ne: 13-10-2011, 11:46:53
Do e tund-ja mire e mire... :D

 • Postime: 4261

#705 ne: 13-10-2011, 14:15:33
E vras se po te shitet si i fort kohet e fundit :D

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#706 ne: 13-10-2011, 14:28:38
 hajt_ktu:  timeout)  :P

 • Postime: 4261

#707 ne: 13-10-2011, 15:23:20
Puth :D

 • Postime: 2568

#708 ne: 22-11-2011, 22:16:55
me leje me lutje bej pak em tutje :D

ta ngacmoj cik kte anabelen

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#709 ne: 22-11-2011, 22:22:18
 :perqafim

 • Postime: 2568

#710 ne: 22-11-2011, 22:23:58
 :puth

 • Postime: 12743

#711 ne: 22-11-2011, 22:28:22
 :perqafim

 • Postime: 2568

#712 ne: 22-11-2011, 22:30:07
 perq te forte biles se e meriton vertet :perqafim

 • Postime: 12743

#713 ne: 22-11-2011, 22:35:13
he me mo  :D

puc kete djalin ne faqe

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#714 ne: 22-11-2011, 22:37:55
e rrufis LOL

 • Postime: 2568

#715 ne: 22-11-2011, 22:39:27
me duhej ndonje fjale tjeter

 • Postime: 12743

#716 ne: 22-11-2011, 22:40:15
perkedhel lehte kete vajzen dhe i kendoj ninullen e dashurise

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#717 ne: 22-11-2011, 22:43:11
perkedhel lehte kete vajzen dhe i kendoj ninullen e dashurise

i them qe e kam shume xhan, dhe qe gjithcka do shkoje mire  :engjell:

 • Postime: 2173

#718 ne: 23-11-2011, 13:00:33
nuk e puth,as harroj dot :P...martesen e ka bere pa pyetur njeri :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#719 ne: 23-11-2011, 15:07:52
 :fershellime :fershellime

 • Postime: 12234

#720 ne: 23-11-2011, 15:08:17
E martoj direkt.... :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#721 ne: 23-11-2011, 15:09:50
ja marr frymen fare  :D

 • Postime: 12234

#722 ne: 24-11-2011, 09:42:19
E ngacmoj   :D

 • Postime: 12234

#723 ne: 24-11-2011, 09:46:12
E rikujtoj  :D

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#724 ne: 24-11-2011, 09:55:29
e martoj me ate siper :P

Temat e fundit