Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?! - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

· 1555 · 27669

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#725 ne: 24-11-2011, 10:02:07
e puth perq

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#726 ne: 24-11-2011, 10:18:59
 :-x

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#727 ne: 24-11-2011, 10:20:15
E puth  :D

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#728 ne: 24-11-2011, 10:31:26
 nukduatedegjoj
e puth :D

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#729 ne: 24-11-2011, 12:18:02
Do e martojsha ...............    krevatin e kam do shtyhesha pak un e pak nusja e  do e futja ne mes . :P

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#730 ne: 24-11-2011, 12:29:58
Ajo qe kam ja kalon Madalenes dhe ....  Madalenes         :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#731 ne: 24-11-2011, 12:31:18
e ngacmoj :P

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#732 ne: 24-11-2011, 12:33:55
Shejtone si te kam mor daj .

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#733 ne: 24-11-2011, 12:35:29
Po tallesha mi Lure  mu mjan bo kalamajt me u martu ,bile kam gjet edhe krushken  :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 24-11-2011, 12:40:31
Shejtone si te kam mor daj .

shtyhena mor tai ... ti mire?  :perqafim

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#735 ne: 24-11-2011, 12:42:45
Njashtu mo terhiqe e mos e kput     (po kte foto te kujt e ke mi )

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#736 ne: 24-11-2011, 12:43:49
temen mo te kujt ta kem te koishies :P

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#737 ne: 24-11-2011, 12:48:04
Ai syni ishte mo .....e kupto vet tina mo     -Vallaj jam tu e vu dhe un nje foto ...po kur kom qen i ri . ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#738 ne: 24-11-2011, 12:50:24
hahahaa pse i vjeter nuk ben tina  :P

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#739 ne: 24-11-2011, 12:56:07
Edhe qent e lagjes mu largojshin ket heren e fundit  ;)    se di pse ....

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#740 ne: 24-11-2011, 13:10:13
Njashtu mo shakaja gjysma e te vertetes . ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#741 ne: 24-11-2011, 13:12:17
e puth  :puth

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#742 ne: 24-11-2011, 14:30:47
luren e puth fort  :puth

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 25-11-2011, 16:57:29
 :puth puf

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#744 ne: 25-11-2011, 21:48:34
ngacmoje :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#745 ne: 26-11-2011, 15:46:51
e pufffffffffffffffff fffffffffff

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#746 ne: 26-11-2011, 15:48:32
dashuroj loool

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#747 ne: 26-11-2011, 15:49:07
e martoj me mua LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#748 ne: 28-11-2011, 22:50:38
e puth fort

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#749 ne: 28-11-2011, 23:06:35
 :puth

Temat e fundit