×
Hyrja
Profili

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

· 1554 · 24261

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#725 ne: 24-11-2011, 10:02:07
e puth perq

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#726 ne: 24-11-2011, 10:18:59
 :-x

 • Postime: 12234

#727 ne: 24-11-2011, 10:20:15
E puth  :D

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#728 ne: 24-11-2011, 10:31:26
 nukduatedegjoj
e puth :D

 • Postime: 266

#729 ne: 24-11-2011, 12:18:02
Do e martojsha ...............    krevatin e kam do shtyhesha pak un e pak nusja e  do e futja ne mes . :P

 • Postime: 266

#730 ne: 24-11-2011, 12:29:58
Ajo qe kam ja kalon Madalenes dhe ....  Madalenes         :perqafim

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#731 ne: 24-11-2011, 12:31:18
e ngacmoj :P

 • Postime: 266

#732 ne: 24-11-2011, 12:33:55
Shejtone si te kam mor daj .

 • Postime: 266

#733 ne: 24-11-2011, 12:35:29
Po tallesha mi Lure  mu mjan bo kalamajt me u martu ,bile kam gjet edhe krushken  :perqafim

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 24-11-2011, 12:40:31
Shejtone si te kam mor daj .

shtyhena mor tai ... ti mire?  :perqafim

 • Postime: 266

#735 ne: 24-11-2011, 12:42:45
Njashtu mo terhiqe e mos e kput     (po kte foto te kujt e ke mi )

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#736 ne: 24-11-2011, 12:43:49
temen mo te kujt ta kem te koishies :P

 • Postime: 266

#737 ne: 24-11-2011, 12:48:04
Ai syni ishte mo .....e kupto vet tina mo     -Vallaj jam tu e vu dhe un nje foto ...po kur kom qen i ri . ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#738 ne: 24-11-2011, 12:50:24
hahahaa pse i vjeter nuk ben tina  :P

 • Postime: 266

#739 ne: 24-11-2011, 12:56:07
Edhe qent e lagjes mu largojshin ket heren e fundit  ;)    se di pse ....

 • Postime: 266

#740 ne: 24-11-2011, 13:10:13
Njashtu mo shakaja gjysma e te vertetes . ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#741 ne: 24-11-2011, 13:12:17
e puth  :puth

 • Postime: 2568

#742 ne: 24-11-2011, 14:30:47
luren e puth fort  :puth

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 25-11-2011, 16:57:29
 :puth puf

 • Postime: 12743

#744 ne: 25-11-2011, 21:48:34
ngacmoje :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#745 ne: 26-11-2011, 15:46:51
e pufffffffffffffffff fffffffffff

 • Postime: 12743

#746 ne: 26-11-2011, 15:48:32
dashuroj loool

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#747 ne: 26-11-2011, 15:49:07
e martoj me mua LOL

 • Postime: 12743

#748 ne: 28-11-2011, 22:50:38
e puth fort

 • Postime: 2568

#749 ne: 28-11-2011, 23:06:35
 :puth

Temat e fundit