Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?! - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

· 1555 · 27681

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#750 ne: 28-11-2011, 23:09:16
nje puthje me dhl loool

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#751 ne: 29-11-2011, 22:46:24
Me fal pak o Goce, se qenke bere sot si Yll. :P  :perqafim

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#752 ne: 29-11-2011, 23:43:44
E martoj me ate siper :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#753 ne: 30-11-2011, 07:51:34
e martoj me kete me poshte LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#754 ne: 30-11-2011, 08:12:34
rrofsh ti ...ja hudha une , pse s'thua :P


e ngacmoj ......  :D

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#755 ne: 30-11-2011, 09:28:28
ja hodha dhe un u martova me te  :P

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#756 ne: 30-11-2011, 10:08:18
E perqafoj :perqafim

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#757 ne: 30-11-2011, 10:16:19
:perqafim edhe unë :)
e kam shume xhan :engjell:

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#758 ne: 30-11-2011, 11:54:10
 :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#759 ne: 30-11-2011, 12:01:01
puf

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#760 ne: 30-11-2011, 12:02:12
 :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#761 ne: 30-11-2011, 12:04:25
prape e puth

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#762 ne: 30-11-2011, 16:08:37
e martoj edhe njehere :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#763 ne: 01-12-2011, 08:51:35
e Harroj per te disaten here LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#764 ne: 01-12-2011, 10:31:03
E puth e puth sdi as vet per te saten here  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#765 ne: 01-12-2011, 10:39:42
hahahahahahhaha e  :perqafim fortttt

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 01-12-2011, 15:56:40
:perqafim fort fort ama :puth

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#767 ne: 01-12-2011, 15:57:21
e ngacmoj :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#768 ne: 01-12-2011, 15:58:11
sia var :O

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#769 ne: 01-12-2011, 15:58:58
e puth.....MUAAAHHHHH H

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#770 ne: 01-12-2011, 16:01:41
sia var :O
e kisss :P

kurse Mishel e martoj me nikun :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#771 ne: 01-12-2011, 16:06:47
kush o ky??????? LOL LOL

kete siper e  :perqafim

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#772 ne: 01-12-2011, 16:10:25
kete siper :perqafim
dhe ne fund e martoj me ate Nikun :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#773 ne: 01-12-2011, 16:30:52
e puth  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#774 ne: 01-12-2011, 16:37:57
E martoj.... :D

Temat e fundit