×
Hyrja
Profili

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

· 1554 · 24265

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#800 ne: 15-12-2011, 16:19:08
E paketoj dhe e nis ne dy drejtime te ndryshme.. :D

 • Postime: 12743

#801 ne: 15-12-2011, 16:26:59
e perqafoj

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#802 ne: 15-12-2011, 16:28:06
e :perqafim

 • Postime: 12743

#803 ne: 15-12-2011, 16:28:55
 :-*

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#804 ne: 15-12-2011, 17:08:26
Sameee  :perqafim :perqafim

 • Postime: 12743

#805 ne: 15-12-2011, 21:55:28
e ngacmoj....por ne sensin me humor

 • Postime: 2568

#806 ne: 16-12-2011, 13:11:49
 :puth

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#807 ne: 16-12-2011, 13:39:20
 :perqafim

 • Postime: 2568

#808 ne: 16-12-2011, 13:44:21
me kte avatarin e ri po e  :puth :puth shum fort

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#809 ne: 16-12-2011, 13:45:18
me kte avatarin e ri po e  :puth :puth shum fort

pse me ate te vjetrin ca beje ??? hahahhahahhahaha :P

 • Postime: 2568

#810 ne: 16-12-2011, 13:48:18
te kafshoja fare

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#811 ne: 16-12-2011, 13:48:51
 LOL 


e ngacmoj :D

 • Postime: 2568

#812 ne: 16-12-2011, 13:49:48
po kush e ka hap kte teme qe spaska vene dhe ca opsione te tjera

un pershembul dua ta lepij tke siper  :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#813 ne: 16-12-2011, 13:56:11
po kush e ka hap kte teme qe spaska vene dhe ca opsione te tjera

un pershembul dua ta lepij tke siper  :P


 te duhet te specifikosh pak  ...............

dru dru :P

 • Postime: 2568

#814 ne: 16-12-2011, 14:02:29
ca duhet te specifikoj vendet qe duhet te lepij  :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#815 ne: 16-12-2011, 14:26:38
e o e ............. ja dhuroj nensy-t  LOL

 • Postime: 2568

#816 ne: 16-12-2011, 14:27:39
LOL LOL  ja dhuroj vetes time per krishlindje  :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#817 ne: 16-12-2011, 14:30:05
LOL LOL  ja dhuroj vetes time per krishlindje  :D

kush rri te duron ty dhe per Vitin e Ri pastaj  :D  :P

 • Postime: 12743

#818 ne: 16-12-2011, 14:30:39
e puth...

 • Postime: 2568

#819 ne: 16-12-2011, 14:31:24
kush rri te duron ty dhe per Vitin e Ri pastaj  :D  :P
cke ti se vishem si bagjyshi un dhe te mbuloj me dhurata  ;) ;)

 • Postime: 12234

#820 ne: 24-12-2011, 14:03:18
Iu fus nje shkelm nga mbrapa  :D

 • Postime: 12743

#821 ne: 27-12-2011, 13:39:58
e ngacmoje

 • Postime: 2568

#822 ne: 27-12-2011, 14:32:24
 :perqafim

 • Postime: 12743

#823 ne: 27-12-2011, 14:49:05
:puth

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#824 ne: 22-04-2012, 22:12:52
Perqafime Mishel. perq

Temat e fundit