×
Hyrja
Profili

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

· 1554 · 24242

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#825 ne: 22-04-2012, 22:20:49
Dreamm  perq

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#826 ne: 27-05-2012, 23:35:23
E ftoj per dreke, dhe e  le te paguaje :D :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#827 ne: 28-05-2012, 00:16:39
E puth te faqja  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#828 ne: 28-05-2012, 00:18:00
Ja shkul njecik floket.....nga dashuria.. :P :engjell:

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#829 ne: 28-05-2012, 00:19:09
Do i beja thashetheme gjer ne mengjes  :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#830 ne: 28-05-2012, 00:21:31
Do i vidhja telefonin :D kam degjuar qe e ka me shume funksione :P :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#831 ne: 28-05-2012, 00:26:07
Do i vidhja telefonin :D kam degjuar qe e ka me shume funksione :P :P

Me ke ke bere thashetheme mi? LOL

Ty do te te ftoja te benim plazh topless diku  :P

 • Postime: 1283

#832 ne: 28-05-2012, 00:34:26


Ky rol me pelqen me kurorat :)

Jete te lumtur idealet e njeri tjetrit :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#833 ne: 28-05-2012, 00:39:27
Jo, mos me marto  :(


Ty te ngacmoj :D

 • Postime: 1283

#834 ne: 28-05-2012, 00:42:07
Do te te martoj :D

Kujtohu se eshte akoma me e bukur se s'mendon ;)

Kembengul une si kembengules :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#835 ne: 28-05-2012, 00:45:36
Jo, sdua ta provoj kete he per he! Ndonese jam tip qe provoj dhe eksperimentoj :PTe martoj ty pra meqe sqenka aq keq!!!  :engjell:

 • Postime: 1283

#836 ne: 28-05-2012, 00:48:12
Bashke? :D

Jo oj trimnesh se nuk i ha une ato :D

Po e ngacmoj me e hedh ne uje :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#837 ne: 28-05-2012, 00:52:09
Jo une kam frike LOL


Kete e hutoj dhe me pas opppssss bie ne uje :P

 • Postime: 12743

#838 ne: 28-05-2012, 07:44:52
do e puthja

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#839 ne: 28-05-2012, 08:57:30
... qeka me unaze n'gisht keshtu qe nuk po e ngacmoj  :D  por po i jap nji :perqafim

 • Postime: 12743

#840 ne: 28-05-2012, 13:15:22
... qeka me unaze n'gisht keshtu qe nuk po e ngacmoj  :D  por po i jap nji :perqafim

LOL LOL Bravo edhe une po ta kthej me  :perqafim

 • Postime: 525

#841 ne: 28-05-2012, 19:22:53
.

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#842 ne: 28-05-2012, 20:13:06
 :D :D


Kete siper e urdheroj  :P

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#843 ne: 28-05-2012, 20:25:48
Kiss

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#844 ne: 28-05-2012, 20:26:46
:puth

 • Postime: 12743

#845 ne: 28-05-2012, 21:54:53
perqafoj

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#846 ne: 28-05-2012, 23:11:39
E marr me vete ne plazh ca dite. :D

 • Postime: 1283

#847 ne: 28-05-2012, 23:32:33 :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#848 ne: 28-05-2012, 23:33:19
E ftoj per nje dreke tradicionale kete fundjave. ;) :engjell:

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#849 ne: 28-05-2012, 23:53:00
Do ti thoja qe te vija dhe une per fundjave :D

Temat e fundit