Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?! - 35 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

· 1554 · 24679

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#850 ne: 28-05-2012, 23:54:51
...do e pranoja me kenaqesi vete te dyten :P :engjell:

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#851 ne: 28-05-2012, 23:57:11
Me ke tjeter po me fton? :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#852 ne: 29-05-2012, 00:02:32
hhahahaha zgjidhe vete personin LOL
Ke do zgjedhesh? :P hmmmmm:

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#853 ne: 29-05-2012, 00:07:52
Nuk e di ke te marr, kam shume LOL


Eh cme fute ne dileme se nuk di kujt tja prish e kujt tja ndreq LOL


Dreamm do e :puth

 • Postime: 1281

#854 ne: 29-05-2012, 00:11:30


Fol :D

C'ke per te thene? :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#855 ne: 29-05-2012, 00:17:41


Fol :D

C'ke per te thene? :D

Me vure me shpatulla pas murit? :D :D


Ty do te te perqafoja!

 • Postime: 1281

#856 ne: 29-05-2012, 00:19:33

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#857 ne: 29-05-2012, 00:21:26
Sa me pelqen kjo fotojaaaaaaaaa  :engjell:

 • Postime: 1281

#858 ne: 29-05-2012, 00:27:48
Do ta zhyt 5 here ne sekonde qe te mos i shkoj mendja per plazh tre dite rrjesht :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#859 ne: 29-05-2012, 00:30:28
Do ti thoja te me ftonte per ndonje shetitje ne bregdet :P me takt ama LOL

 • Postime: 1281

#860 ne: 29-05-2012, 00:34:16
Do ti thoja te me ftonte per ndonje shetitje ne bregdet :P me takt ama LOL
E ke ne plan te me nxjerresh deshtak ne lidhje me notin eee? :D
Disa fjale me rrotulla kisha me ia thene :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#861 ne: 29-05-2012, 00:36:53
 Jo, notin do te te lija ta fitoje  :P


Ty, do te te jepja pergjigjen e atyre fjaleve qe do me thoje :D

 • Postime: 1281

#862 ne: 29-05-2012, 00:40:43
Jo, notin do te te lija ta fitoje  :P


Ty, do te te jepja pergjigjen e atyre fjaleve qe do me thoje :D

S'njoh ate e te besuarit per meshire :( :(

Do e martoj,edhe do u jap urimin :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#863 ne: 29-05-2012, 00:45:32
Do te ta lija si mashkull qe je pra :P

Do ta martoja gjithashtu me ndonje goce simpatike :P

 • Postime: 1281

#864 ne: 29-05-2012, 00:48:12
Do te ta lija si mashkull qe je pra :P

Do ta martoja gjithashtu me ndonje goce simpatike :P
:( :(


Do ta ngacmoja e t'ia mbushja mendjen qe duhet te martohet e ta njohe mire boten qe do i sillet rreth saj me ate te hyjshmen martese :D

 • Postime: 182

#865 ne: 29-05-2012, 00:49:40
Njehere njihuni, bashkjetoni pastaj martohuni...  :) Vetem mos nxitoni  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#866 ne: 29-05-2012, 00:50:37
Epo mos me marto as mua :(


Ty do te te dhuroja nje violine dhe do te te jepja edhe ca leksione gratis :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#867 ne: 29-05-2012, 00:51:13
Njehere njihuni, bashkjetoni pastaj martohuni...  :) Vetem mos nxitoni  :D

Kush mi?  :D

 • Postime: 1281

#868 ne: 29-05-2012, 00:52:56
Njehere njihuni, bashkjetoni pastaj martohuni...  :) Vetem mos nxitoni  :D
Miss-it thuaji Missit :D

C'ke qe dole perpara Xhuli apo do


??

 • Postime: 182

#869 ne: 29-05-2012, 00:53:28
Kush mi?  :D
Propozimin e more nga Pasioni :P

 • Postime: 182

#870 ne: 29-05-2012, 00:54:16
Miss-it thuaji Missit :D

C'ke qe dole perpara Xhuli apo do


??
Jam alergjike ndaj marteses Pasion po me prite mua do ngelesh pamartuar :P :)

 • Postime: 1281

#871 ne: 29-05-2012, 00:55:13
Propozimin e more nga Pasioni :P
YYYYYYYY

Akuzim haptazi.

Ketu i vjen era tradheti  :D

Une ju rekomandoj,packa se ju ngacmoj  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#872 ne: 29-05-2012, 00:56:12
Se pari, nuk mora propozim ;)

Se dyti, skemi cupe per te martuar LOL

 • Postime: 182

#873 ne: 29-05-2012, 00:57:50
Mos e merrni me kaq seriozitet aman, keshtu beheni ju, une vetem citova nga ato cfare pashe, Naten te dyve dhe gjumin e ëmbël :) Missin  :perqafim është Missi i forumit :)

 • Postime: 1281

#874 ne: 29-05-2012, 01:00:13
Jam alergjike ndaj marteses Pasion po me prite mua do ngelesh pamartuar :P :)
Aha :D

Mendja tek martesa e paske mendjen Xhuli :D

Po pres une po pres :P

Temat e fundit