Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?! - 37 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

· 1554 · 24674

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#900 ne: 29-05-2012, 16:35:48
po pres. :P

 • Postime: 12743

#901 ne: 29-05-2012, 16:36:42
vazhdo me temen ....

kete siper e ngacmoj

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#902 ne: 29-05-2012, 16:40:27
ik moj llapiste,. LOL LOL

 • Postime: 12743

#903 ne: 29-05-2012, 16:51:23
kete siper e thy ne mes me ngacmime

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#904 ne: 29-05-2012, 16:52:55
ver ndonje ikone mbrapa se po me dukesh shume serioze ne ato qe po me thua. :P :P

 • Postime: 12743

#905 ne: 29-05-2012, 16:58:29
LOL LOL....ik tashi se me lodhe

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#906 ne: 29-05-2012, 16:59:02
sa shpejt qe lodhesh mi dreq, mua tani sa me hipi lezeti per kete pune. :P LOL

 • Postime: 12743

#907 ne: 29-05-2012, 16:59:33
epo ti e ke si kofini pas te vjelash....

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#908 ne: 29-05-2012, 17:00:32
epo edhe ti si akullore je,  sa te hap shkrihesh e behesh qumesht. LOL

 • Postime: 12743

#909 ne: 29-05-2012, 17:02:43
po shijen e kam unike LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#910 ne: 29-05-2012, 17:05:22
ehe, po mos e thuaj kaq hapur se ka edhe te tjere qe do duan nga qumeshti yt. LOL

 • Postime: 12743

#911 ne: 29-05-2012, 17:07:12
kush jane keta LOL
vleresojme ofertat

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#912 ne: 29-05-2012, 17:10:14
tenderi hapet neser, dokumentat jane sekret. ika tani.  :perqafim

 • Postime: 525

#913 ne: 29-05-2012, 17:12:06
O tipo je per nji treshe me ket mishel?

 • Postime: 12743

#914 ne: 29-05-2012, 17:14:26
ti Eriono po kerko perforcime??? Sja del dot vete? :P

 • Postime: 525

#915 ne: 29-05-2012, 17:15:15
ti Eriono po kerko perforcime??? Sja del dot vete? :P

Aha. Nuk ta kuptova shijen mir.
Tipo dil i cik jashte ateher.

 • Postime: 12743

#916 ne: 29-05-2012, 17:16:42
tipiiiii

oferta nr 1....merr lapsin e shkruj

 • Postime: 12743

#917 ne: 30-05-2012, 13:20:55
O tipo je per nji treshe me ket mishel?

do bejme treshe braziliane ....une dua ti bie Lahutes LOL

 • Postime: 1281

#918 ne: 30-05-2012, 13:54:01


Ne emer te atit ,shpirtit te shenjte ju emeroj burre e grua :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#919 ne: 30-05-2012, 13:56:27
Te bejme bam dhe ne? :D

 • Postime: 12743

#920 ne: 30-05-2012, 13:57:15
kete e martoj...meqe dashka :P

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#921 ne: 30-05-2012, 14:10:34
ta puc pak, meqe e martuar eshte..??

 • Postime: 12743

#922 ne: 30-05-2012, 14:11:00
Edhe une te perqafoj pak.... :perqafim

 • Postime: 525

#923 ne: 30-05-2012, 16:00:32
do bejme treshe braziliane ....une dua ti bie Lahutes LOL

Lahuta ka qen, eshte dhe do te mbetet nji vegel fisnike.

 • Postime: 12743

#924 ne: 30-05-2012, 16:01:01
kete siper e puth ne faqe....vetem mos luj se sta quj LOL

Temat e fundit