Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?! - 38 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

· 1554 · 24690

 • Postime: 525

#925 ne: 30-05-2012, 16:03:04
KUJDES ! Shiko aty cfare po bie !
Te dy kthejm koken periher dhe puthemi aksidentalisht ne ven tjeter.

 • Postime: 12743

#926 ne: 30-05-2012, 16:06:58
Dhe une ketij ja ndez me nje shpulle.....Idiot.. .mizerje

ske turp :P

 • Postime: 525

#927 ne: 30-05-2012, 16:07:59
Kafshe ! Injorant ! Debil !

 • Postime: 12743

#928 ne: 30-05-2012, 16:08:53
dhe do ikja duke perplasur kembet dhe duke fluturuar leshte e gjata

por do kthehesha se do me vinte keq te shifja ashtu si i dhime dhe do te jepja nje puthje

 • Postime: 525

#929 ne: 30-05-2012, 16:12:46
.

 • Postime: 12743

#930 ne: 30-05-2012, 16:20:55
uaaaa aty do me coje mo????

kafshe :D

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#931 ne: 17-02-2013, 00:48:39
duket te jete shume "picky" .......fatkeqesisht s´di si duhet thene ne gjuhe shqipe

 • Postime: 12743

#932 ne: 17-02-2013, 00:56:00
Ka disa nenkuptime, varet per cfare po e perdor, konteksti

Kete po e ngacmoj ca

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#933 ne: 17-02-2013, 01:04:30
po mendoja per ty "zgjedh shume"

 • Postime: 12743

#934 ne: 17-02-2013, 01:08:19
Vazhdoj ta ngacmoj

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#935 ne: 17-02-2013, 01:09:00
me ngacmon, po ngacmoj

 • Postime: 12743

#936 ne: 17-02-2013, 01:10:20
Bam te ngacmova

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#937 ne: 17-02-2013, 01:16:18
si as ti s´ditke te perkthesh fjalen "picky" ne shqip......

PICKY

google: "Did you mean; ti je shume piskas?

 • Postime: 12743

#938 ne: 17-02-2013, 01:46:10
Wtf

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#939 ne: 17-02-2013, 04:09:19
Nje femer apo nje mashkull qe zgjedh shume, e quajne - çfare?

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#940 ne: 17-02-2013, 10:29:46
zgjidh e zgjidh ne fund mblidh

 • Postime: 12743

#941 ne: 17-02-2013, 23:30:08
Nje femer apo nje mashkull qe zgjedh shume, e quajne - çfare?

Se di. Ma thuaj ti
Flutur po e perqafoj per ti dhene mirseardhjen

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#942 ne: 18-02-2013, 00:22:16
Goce, po si shume holle qenke veshur per kete ore. lol

 • Postime: 12743

#943 ne: 18-02-2013, 00:25:06
Kam vape cuno  :D :D

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#944 ne: 18-02-2013, 00:26:04
Po hap dritaren, jo Ballkonin l :D

 • Postime: 12743

#945 ne: 18-02-2013, 00:27:06
Po me ngacmon  :engjell:

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#946 ne: 18-02-2013, 00:29:04
Ashtu eshte tema.  :perqafim

Ja se po te puth pak ne Faqe.  :puth

 • Postime: 12743

#947 ne: 18-02-2013, 00:30:31
Ehe me pelqen menyra si e ben

Perqafoj dhe naten

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#948 ne: 18-02-2013, 00:32:10
Naten dhe gjume te embel  :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#949 ne: 01-04-2013, 11:56:24
E ftoj per nje toast & honey :D  :)

Temat e fundit