Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?! - 63 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

   Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

  · 1567 · 41945

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0

  #1550 ne: 27-03-2019, 09:28:50
  Ktij do i sul kenzon ta bej fertele :P

  • Postime: 253
  • Karma: +0/-0

  #1551 ne: 27-03-2019, 09:29:22
  Puth fort :)

  • Postime: 33
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #1552 ne: 27-03-2019, 09:33:44
  ...ehe

  • Postime: 253
  • Karma: +0/-0

  #1553 ne: 27-03-2019, 09:36:21
  ashtu posi

  • Postime: 17942
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

  #1554 ne: 11-05-2021, 06:51:50
  Ça ta ngacmoj se mduket eshte femer ...sme ngref 🤣🤣

  • Postime: 4266
  • Karma: +73/-57

  #1555 ne: 27-07-2021, 14:04:42
  Hajt se po e martoj edhe iher :D

  • Postime: 1757
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

  #1556 ne: 09-10-2021, 14:30:49
  E ngacmoj pak 😁

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #1557 ne: 08-12-2021, 18:37:03
  O bre humbem 😘😘😘

  • Postime: 1757
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

  #1558 ne: 10-07-2022, 11:25:05
  Shumë shumë 🤗😘❤️

  • Postime: 33
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #1559 ne: 12-07-2022, 08:26:25
  Hi five Dese, te shkon shume ky nick u be vite qe kam thene me vehte, pse se mban kshu kudo.😂😂😂😂

  • Postime: 1757
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

  #1560 ne: 18-07-2022, 10:08:49
  Hi four nga Parloté,Frank, sepse gishti i pestë është i rezervuar nga Desa 😂😂😂😂

  • Postime: 28630
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #1561 ne: 01-08-2022, 01:07:59
  Po e kaloj vetem me nje ngacmi kete here ;)

  • Postime: 1757
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

  #1562 ne: 30-08-2022, 21:14:35
  Përqafoj dhe pikë. 😁

  • Postime: 7521
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #1563 ne: 31-08-2022, 14:23:21

  Përqafoj dhe pikë. 😁
  po thuaj Tipin se ske njeri tjeter ketu 😂

  • Postime: 1757
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

  #1564 ne: 31-08-2022, 15:30:08

   po thuaj Tipin se ske njeri tjeter ketu 😂

  Tipin edhe po të mos këvizje dot nga njerëzit 😂😘

  • Postime: 235
  • Karma: +0/-0

  #1565 ne: 21-09-2022, 12:20:13
  🙋‍♂️

  Nga 1001 km distance

  • Postime: 1757
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

  #1566 ne: 21-09-2022, 22:17:15
  Po e ngacmoj pak 😁

  Temat e fundit