NIGHT CLUB "ZERI YT" - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

NIGHT CLUB "ZERI YT"

NIGHT CLUB "ZERI YT"

· 866 · 27831

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

ne: 16-03-2007, 13:44:36
 ;)

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 16-03-2007, 13:48:11
Ec mbani rradhen ketu ... :D


Mos krijoni sherre dhe me te kujdesshem me punonjeset se kam marre bodyguard dhe nuk mbaj pergjegjesi per pasojat qe mund te keni.

Pijet nga 10 euro e lart.

Ndalohen minorenet. :D :P

#2 ne: 16-03-2007, 13:55:13
Ngelet duke hapur disko e Night Club-e, mire mire, po si shume shtrenjte i paske pazaret ti i zoti shpise …uli i cike cmimet se buxhetor jemi helbete.
Ose ndaji me kategori refugjatet nga 10 evro, ne shqiptare nga 5 euro..he si thu??

 :D :D :D

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 16-03-2007, 13:59:35
Per femrat e bukura nje pije falas dhe 5 euro per pije me pas. OK tani :D

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#4 ne: 16-03-2007, 14:00:27
Harrove 18+ se te kap ligji!

#5 ne: 16-03-2007, 14:10:10
ok the?? Super adresen nashti se u nisa une...

O south minoren dmth mbi 18 e di une...apo e kam gabim :D :D

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#6 ne: 16-03-2007, 14:14:26
Duhet larguar kalamojt them une se va mbyll klubin Bashkia :D

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 16-03-2007, 14:25:49
Harrove 18+ se te kap ligji!

E kam korruptuar policine. :P ;)

Mishel adresa eshte " Tek Kthesa" :D

#8 ne: 16-03-2007, 14:27:39
Eh taksirat thuaj sa kthesa m'u dashka me kalu sot...apo e kishe llafin për ke kthesa kamzes  :P :P
Hej mos i ndihmo edhe te tjeret keshtu se do e mushke plot Club-in  :D :D :D :D

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 16-03-2007, 14:37:19
Hajde hajde leri nazet kush kerkon gjen... :D :D :D

#10 ne: 16-03-2007, 14:46:34
Po pra po...po varet edhe ca gjen po hajt mo do bejme si do bejme... :D :D :D

 • Postime: 27274
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 16-03-2007, 14:50:42
Keni nevoje per nje barkeeper?

#12 ne: 16-03-2007, 14:53:48
po mos harro se kena kai pije falas e pastaj me 5 euro pijen...ashtu te keqen

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 16-03-2007, 14:59:42
Keni nevojë për një barkeeper?

Ec sa jane vendet bosh ne neser do fillojne te nderhyjne me miq qe te zene pune ketu. :D

 • Postime: 4261
 • Karma: +73/-57

#14 ne: 16-03-2007, 16:45:38
A e keni  mallin e  mire  a joo ... dhe sa eshte tarifa :D

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 16-03-2007, 16:55:48
Varet se sa e ngre ti plako....... ;) :P

Po me pare trego dokumentat tek hyrja pastaj te shohim nese je apo jo madhor per te prishur lek. :D :D

 • Postime: 4261
 • Karma: +73/-57

#16 ne: 16-03-2007, 17:06:58
me  pare trego cfare malli  eshte ...see une  nuk  ngrehi cfare do malli :D

 • Postime: 1608
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 16-03-2007, 18:22:20

Pijet nga 10 euro e lart.

Ndalohen minorenet. :D :P

Sa i bie me dollar se me duket po na e futke mirë, i bie me shtrenjt... (se mos do paguj un, po kot thash ) LOL  :D


P.S. Ke keni marr për DJ ?

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 16-03-2007, 19:12:59
Hey, po ne qe s'kemi leke, si ia behet hallit? :D :D

 • Postime: 4261
 • Karma: +73/-57

#19 ne: 16-03-2007, 19:16:44
e ke  fare leht ...:D mund te punsohesh këtu ti dhe pastaj  bën lek me thes :D vetëm aman  mos i wear glasses se do ti humbesh klientët pastaj LOL

 • Postime: 1608
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 16-03-2007, 19:24:36
Hey, po ne qe s'kemi Lekë, si ia bëhet hallit? :D :D

S'te hyjn pune leket ne club se kan te tjerët për ty (si psh Charlie)..vetëm stili te nevojitet  ;)  :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 16-03-2007, 19:31:07
Epo pune e madhe, nga inati do t'i ve syzet. :D

 • Postime: 4261
 • Karma: +73/-57

#22 ne: 16-03-2007, 19:32:52
do i trembesh klientet pastaj :D me  keq per ty

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 16-03-2007, 20:04:25
do i trembesh klientet pastaj :D me  keq për ty

ti maren te keqen klientet asaj...ajo eshte si shpirt..i jep drite gjithe botes e jo me nje klubi nate :D

 • Postime: 7494
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 17-03-2007, 09:26:51
Hey, po ne qe s'kemi Lekë, si ia bëhet hallit? :D :D

Ty do te te punesoj te mbledhesh kliente dhe tu harxhosh paret ne clubin tim. :D  Besoj se kete e ben dot  :P ;)

Ja viktima e pare Charlie ik e rripe mire nga paret... LOL LOL LOL LOL

Temat e fundit