Nje fjale te huaj.... - 20 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Nje fjale te huaj....

Nje fjale te huaj....

· 6202 · 80581

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#475 ne: 21-08-2009, 10:34:28
Hayat,, :)

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#476 ne: 21-08-2009, 11:22:34
...kalimera...

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#477 ne: 21-08-2009, 11:31:33
Jasu

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#478 ne: 21-08-2009, 11:32:46
..ti kanis..

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#479 ne: 21-08-2009, 11:32:56
death

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#480 ne: 21-08-2009, 11:41:18
jasha

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#481 ne: 21-08-2009, 11:42:06
senda  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#482 ne: 21-08-2009, 11:43:57
selam

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#483 ne: 21-08-2009, 11:45:36
hoshgjelden

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#484 ne: 21-08-2009, 11:46:22
evet

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#485 ne: 21-08-2009, 12:25:34
sagoll  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#486 ne: 21-08-2009, 12:30:58

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#487 ne: 21-08-2009, 12:33:06
i bjerre sikur(falenderim) dhe mbet i shendetshem  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#488 ne: 21-08-2009, 12:33:41
aha OK thanks

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#489 ne: 21-08-2009, 12:36:05
sps  ;)

sevemli - e dashur :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#490 ne: 21-08-2009, 12:37:58
darling - i/e dashur  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#491 ne: 21-08-2009, 12:38:16
sevda :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#492 ne: 21-08-2009, 12:45:29
Amore  :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#493 ne: 21-08-2009, 12:47:35
amigo  

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#494 ne: 21-08-2009, 12:50:26
buddy

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#495 ne: 21-08-2009, 13:28:08
buillding

<ajo gjuha e Shejtankes dhe e Kijametit tyrkce gjuhe m... me duket :D :D,do jeni nga prizreni ju te dy>

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#496 ne: 21-08-2009, 13:38:27
bambina

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#497 ne: 21-08-2009, 13:45:09
bimba

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#498 ne: 21-08-2009, 13:53:26
spiritozo  :P

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#499 ne: 21-08-2009, 13:58:46
...moro... :)

Temat e fundit