Nqs partneri do ju tradhtonte sepse eshte i detyruar si do vepronit? - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Nqs partneri do ju tradhtonte sepse eshte i detyruar si do vepronit?

Nqs partneri do ju tradhtonte sepse eshte i detyruar si do vepronit?

· 54 · 2908

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

ne: 19-02-2010, 21:32:02
nqs partneri juaj do ju tradhetonte sepse eshte i detyruar dhe smund te bej ndryshe por ama juve ju do me gjith shpirt,si do vepronit?
JEPNI MENDIMET TUAJA?
« Editimi i fundit: 21-02-2020, 23:55:34 nga M A X »

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 19-02-2010, 22:02:30
...me jep nje shembull kur quhet partneri "i detyruar" te te tradhetoje..

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 19-02-2010, 22:03:51
epo kjo eshte budallalliku me i madh qe me kane zene veshet LOL

me fal qe po ta them por keto mendime mund ti jape vetem ndonje kalama i dashuruar qe sdi se me ke.

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#3 ne: 19-02-2010, 22:05:40
dikush mund ti veje pistoleten ne koke
ndoshta nje femer di nje sekret te madh per te dhe e detyron
etj etj ka shume
rendesi ka qe ai eshte i detyruar dhe ska cte bej tjeter

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#4 ne: 19-02-2010, 22:07:20
epo kjo eshte budallalliku me i madh qe me kane zene veshet LOL

me fal qe po ta them por keto mendime mund ti jape vetem ndonje kalama i dashuruar qe sdi se me ke.
'meqe na quajte kalama
ti zonja shejtane nese do tradhetoheshe nga nje kalama cfar do beje?

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5 ne: 19-02-2010, 23:39:57
Une per cdo here kam tradhtuar se kam qene i ,,detyruar,,...LOL

Jo per gje po kur po i shof ate zocka po detyrohem patjeter...LOL

#6 ne: 20-02-2010, 00:34:07
E di si i thone kesaj?... Ajo goca/gruaja, na qenka e martuar, po ne fakt do dike tjeter dhe i bie qe tradheton te dashurin me burrin e vet! :D
Absurde, paradoksale po une keshtu e mendova kur lexova pershkrimin e temes.

Sa per ate mundesine vullkano, qe i kane vene pistoleten te koka, vetem neper filma ben vaki. Ne jete reale konsiderohet si seks kunder vullnetit aka. perdhunim!

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#7 ne: 20-02-2010, 00:35:32
ok marim shembullin e pare qe the ti

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#8 ne: 20-02-2010, 00:36:58
nje grua e martuat ka dhe nje te dashur
te dashurine  do me shume se buri por ama eshte e detyruar te rij edhe ndonjehere mwe burin dhe i bie te ket tradhetuar te dashurin


si duhet te veproje ai????se kte kam kerkuar dhe une en kete teme

#9 ne: 20-02-2010, 00:40:30
si duhet te veproje ai????se kte kam kerkuar dhe une en kete teme

Ky djali si fillim duhet te kenaqet me faktin, qe zemra e gruas qe do, i takon atij. Fundja kjo eshte dashuria pa kushte, aq me teper ne momentin qe ky e di qe eshte ilegal. Ne gjithe kete mesele i dashuri eshte i tepert, se i shoqi e ka me tapi gruan e vet, pavaresisht ndjenjave.
Ky cuni me pak fjale, s'ka pse ndihet fare i tradhetuar. Po ishte aq burre, po e deshi aq shume, ta ndaje nga i shoqi ta marre per grua (normalisht po deshi dhe ajo.)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#10 ne: 20-02-2010, 00:42:02
kjo ishte pergjigja me e bukur qe mund te jepej per kte teme

ta kam thene 1000here window je e papare per keshilla sidomos

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#11 ne: 20-02-2010, 00:43:07
dhe un kte mendoj se i 3-ti duhet te kenaqet me aq sa ka sepse e di qe ajo/ajo e do shume dhe i ka fal atij gjithcka

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 20-02-2010, 00:45:31
te isha une ne kete rast do i kisha fut 1 shkelm bytheve .... pse ore 1 gomar buzebardhe paska Shqiperia  LOL LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#13 ne: 20-02-2010, 00:46:27
njerezit qe nuk din ceshte dashuria sakrifica kte pergjigje japin

#14 ne: 20-02-2010, 00:47:01
te isha une ne kete rast do i kisha fut 1 shkelm bytheve .... pse ore 1 gomar buzebardhe paska Shqiperia  LOL LOL

Kujt tashi, gruas, burrit, apo te dashurit? :D
Se te tre per hu jane! LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 20-02-2010, 00:47:49
Kujt tashi, gruas, burrit, apo te dashurit? :D
Se te tre per hu jane! LOL

kush te me dilte para mi LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 20-02-2010, 00:48:41
Vuli dashuria eshte numer cift dhe i shenjte VETEM 2

keshtu qe ik provo dashurine njehere e ec se folim

#17 ne: 20-02-2010, 00:50:57
Prandaj dhe quhet "I treti i tepert..." :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 20-02-2010, 00:51:40
Prandaj dhe quhet "I treti i tepert..." :D

jo moj quhet GUR REZERVE LOL LOL

#19 ne: 20-02-2010, 00:53:56
jo moj quhet GUR REZERVE LOL LOL

Jo po lojtar ne stol... :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 20-02-2010, 00:55:14
Jo po lojtar ne stol... :P

prap REZERVE quhet mi LOL

#21 ne: 20-02-2010, 00:57:23
Ta marresh holle holle dhe aq rezerve s'quhet jo... se eshte ai qe ben golat te fund te fundit, packa se portjeri eshte me menie t'fjetme... LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#22 ne: 20-02-2010, 00:57:43
jam duke e provuar dashurine shejtane dhe po zhgenjehem shume se prisja te ishte keshtu

si thua ti window jam dashuruar me personin e gabuar?apo vfare?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 20-02-2010, 00:59:23
vetem dashuria qe seshte zhgenjim Vuli ... prandaj te them qe se ke provuar  .... ose ske dit ta mbash

#24 ne: 20-02-2010, 00:59:35
si thua ti window jam dashuruar me personin e gabuar?apo vfare?

Po une s'jam orakulli yt personal, o vullkan biri... Ne momentin qe ti ben pyetje qe e ka pergjigjen brenda, dmth qe s'pret fare pergjigje, se e di ate tashme...

Temat e fundit