Nqs partneri do ju tradhtonte sepse eshte i detyruar si do vepronit? - 3 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Nqs partneri do ju tradhtonte sepse eshte i detyruar si do vepronit?

Nqs partneri do ju tradhtonte sepse eshte i detyruar si do vepronit?

· 54 · 3107

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#50 ne: 09-03-2020, 16:05:13
😂😂 i detyruar 😂.
Ja kane vene pistoleten paa veshit, a cfare 😂😂

Ku i dihet :D s'ke pare ti gjo akoma LOL 

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#51 ne: 13-03-2020, 16:38:03
Me coronavirusin ska me, Po lumturohen grate qe kane burrat 24 ore ne shtepi... 😂 😂

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#52 ne: 14-03-2020, 21:55:43
@SteriOtipi B , do shikosh ne dhjetore dhe ne janare, kur do filloje te lindin femije, e kane nga karantina.

 • Postime: 12286
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#53 ne: 31-03-2020, 23:49:01
si qenka i detyruar se kuptoj ket te detyruar

nese do ishte detyrim per te shpetuar njerezimin do ja falja :p

Temat e fundit