Nqs partneri do ju tradhtonte sepse eshte i detyruar si do vepronit? - 3 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Nqs partneri do ju tradhtonte sepse eshte i detyruar si do vepronit?

Nqs partneri do ju tradhtonte sepse eshte i detyruar si do vepronit?

· 54 · 1965

  • Postime: 4261

#50 ne: 09-03-2020, 16:05:13
😂😂 i detyruar 😂.
Ja kane vene pistoleten paa veshit, a cfare 😂😂

Ku i dihet :D s'ke pare ti gjo akoma LOL 

  • Postime: 7470
  • Gjinia: Mashkull

#51 ne: 13-03-2020, 16:38:03
Me coronavirusin ska me, Po lumturohen grate qe kane burrat 24 ore ne shtepi... 😂 😂

  • Postime: 3258
  • Gjinia: Mashkull

#52 ne: 14-03-2020, 21:55:43
@SteriOtipi B , do shikosh ne dhjetore dhe ne janare, kur do filloje te lindin femije, e kane nga karantina.

  • Postime: 12347
  • Gjinia: Femer

#53 ne: 31-03-2020, 23:49:01
si qenka i detyruar se kuptoj ket te detyruar

nese do ishte detyrim per te shpetuar njerezimin do ja falja :p

Temat e fundit