×
Hyrja
Profili

Për ju dembelë vjen tani krevati që vetërregullohet

Për ju dembelë vjen tani krevati që vetërregullohet

· 18 · 677

 • Postime: 12743

ne: 13-06-2012, 11:32:10
Shumë njerëz thonë se e kanë bezdi që të rregullojnë krevatin kur zgjohen në mëngjes. Tani për të gjithë këta njerëz vjen edhe zgjidhja. Firma spanjolle OHEA ka zbuluar krevatin që vetërregullohet. I quajtur Smart Bed, ai arrin të sistemohet brenda 50 sekondash. Përmes sensorëve, krevati e dallon kur ju jeni ngritur nga krevati dhe pas tre sekondash nis të vetërregullohet.


OHEA automatico

 • Postime: 12743

#1 ne: 13-06-2012, 11:32:54
tani na tregoni si flini dhe sa mundesi ka ky programi tjua rregulloj krevatin....apo tjua ....fare

 • Postime: 23
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 13-06-2012, 12:24:59
aaaaaaaa sa pertoj ta rregulloj krevatin :P

 • Postime: 12743

#3 ne: 13-06-2012, 13:26:16
Ik e blije i vrap pele deri ne Spanje

#4 ne: 02-02-2020, 15:30:13
Eshte akoma ne shitje ky krevat?

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 02-02-2020, 17:32:24
Nuk qenka për mua ky krevat. I besoj më shumë dorës time 😂

 • Postime: 2173

#6 ne: 03-02-2020, 09:49:28
Rrofsh mishel..tani qe ngela beqar me zgjidhet nje problem shume I madh :P

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 04-02-2020, 07:34:26
Su besoj këtyre rregullimeve  :P sikur të mos funksionojnë sensorët, na palosin e ne😂

 • Postime: 12743

#8 ne: 04-02-2020, 22:18:34
Erlehta do e rrahesh kte max cik nga une , se me tha Sdu! LOL

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 05-02-2020, 12:47:24
Erlehta do e rrahesh kte max cik nga une , se me tha Sdu! LOL

Po ku t'a prush une ty moj 😂😍😘

 • Postime: 2173

#10 ne: 17-02-2020, 20:08:27
kjo hapesja temes  na solli krevatin dhe  iku :D

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 18-02-2020, 07:48:08
kjo hapesja temes  na solli krevatin dhe  iku :D

Po he de 😬

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 18-02-2020, 16:45:17
Se mos na gjeti qe qe se kemi rreg naiher krevatin..:P

 • Postime: 2173

#13 ne: 26-02-2020, 09:48:56
Krevatin e sigurova por me ka ngel bosh :-[

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 29-02-2020, 09:08:40
Thirr kojshijen Grenz 😂😂

 • Postime: 2173

#15 ne: 29-02-2020, 11:10:49
Mos na lente zoti pa komshije..si perfundim :perqafim

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 06-07-2020, 13:53:13
Ka dal nai gjo tjeter qe Ta shpiem ne pune e ne te rrime ne shtepi dhe te paguhemi? lol

Vec COVID lol kuptohet

 • Postime: 2173

#17 ne: 11-10-2020, 22:58:26
Paska qene cilesi e dobet ky krevati..2 jave rezistoj...u prish

Temat e fundit