Për ju dembelë vjen tani krevati që vetërregullohet - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Për ju dembelë vjen tani krevati që vetërregullohet

Për ju dembelë vjen tani krevati që vetërregullohet

· 20 · 1426

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

ne: 13-06-2012, 11:32:10
Shumë njerëz thonë se e kanë bezdi që të rregullojnë krevatin kur zgjohen në mëngjes. Tani për të gjithë këta njerëz vjen edhe zgjidhja. Firma spanjolle OHEA ka zbuluar krevatin që vetërregullohet. I quajtur Smart Bed, ai arrin të sistemohet brenda 50 sekondash. Përmes sensorëve, krevati e dallon kur ju jeni ngritur nga krevati dhe pas tre sekondash nis të vetërregullohet.


OHEA automatico

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1 ne: 13-06-2012, 11:32:54
tani na tregoni si flini dhe sa mundesi ka ky programi tjua rregulloj krevatin....apo tjua ....fare

 • Postime: 23
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 13-06-2012, 12:24:59
aaaaaaaa sa pertoj ta rregulloj krevatin :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#3 ne: 13-06-2012, 13:26:16
Ik e blije i vrap pele deri ne Spanje

#4 ne: 02-02-2020, 15:30:13
Eshte akoma ne shitje ky krevat?

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 02-02-2020, 17:32:24
Nuk qenka për mua ky krevat. I besoj më shumë dorës time 😂

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#6 ne: 03-02-2020, 09:49:28
Rrofsh mishel..tani qe ngela beqar me zgjidhet nje problem shume I madh :P

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 04-02-2020, 07:34:26
Su besoj këtyre rregullimeve  :P sikur të mos funksionojnë sensorët, na palosin e ne😂

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8 ne: 04-02-2020, 22:18:34
Erlehta do e rrahesh kte max cik nga une , se me tha Sdu! LOL

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 05-02-2020, 12:47:24
Erlehta do e rrahesh kte max cik nga une , se me tha Sdu! LOL

Po ku t'a prush une ty moj 😂😍😘

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#10 ne: 17-02-2020, 20:08:27
kjo hapesja temes  na solli krevatin dhe  iku :D

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 18-02-2020, 07:48:08
kjo hapesja temes  na solli krevatin dhe  iku :D

Po he de 😬

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 18-02-2020, 16:45:17
Se mos na gjeti qe qe se kemi rreg naiher krevatin..:P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#13 ne: 26-02-2020, 09:48:56
Krevatin e sigurova por me ka ngel bosh :-[

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 29-02-2020, 09:08:40
Thirr kojshijen Grenz 😂😂

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#15 ne: 29-02-2020, 11:10:49
Mos na lente zoti pa komshije..si perfundim :perqafim

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 06-07-2020, 13:53:13
Ka dal nai gjo tjeter qe Ta shpiem ne pune e ne te rrime ne shtepi dhe te paguhemi? lol

Vec COVID lol kuptohet

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#17 ne: 11-10-2020, 22:58:26
Paska qene cilesi e dobet ky krevati..2 jave rezistoj...u prish

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 25-03-2021, 16:21:37
Po nai aplikacion qe ne Te marrim rrogen e Te rrime per qejf tone dhe teknologjia Te beje punen do na vije apo snuk?:P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 11-05-2021, 06:54:12
Po nuk e rregullova vet me durt e mia sikur sduket i rregulluar

Temat e fundit