Për ke ju ka marrë malli? - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Për ke ju ka marrë malli?

  Vizitor · 4506 · 177199

  Për ke ju ka marrë malli?

  Vizitor · 4506 · 177199
  *


  ne: 09-06-2006, 08:53:01
  Mua me ka marre shume malli per nje person shume te rendesishem per mua  :X dhe per vellain tim :)

  • Postime: 7088
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #1 ne: 09-06-2006, 09:07:41
  Per te njejten gje me mer malli gjithmon. Familjen! :perqafim :perqafim

  #2 ne: 09-06-2006, 10:09:22
  per Lypenin qe kam 2 jave qe se shoh  :D :D :D :D(macokun)

  • Postime: 2208
  • Karma: +13/-1
  • Gjinia: Femer

  #3 ne: 09-06-2006, 11:34:27
  Per rrushin tim  :engjell:

  • Postime: 50
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #4 ne: 11-06-2006, 22:28:50
  Per shqiprine  :( :(

  • Postime: 7976
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #5 ne: 11-06-2006, 23:26:47
  Per Smileyn.....Lefton. .....Machorin (kete nuk e di nga mu zhduk , duhet te ket zone ndonje dashnore maskarai :D) Ibron........Bleten e te gjithe te tjeret qe me shoqeronin me bashkbisedime ne mbasditet e vetmuara :(

  • Postime: 5930
  • Karma: +9/-0

  #6 ne: 12-06-2006, 18:12:01
  jam këtu, jam këtu... e fshehur mbrapa lules se diellit :P (hehe... jam e fandaksur fare pas kuklla teatrit te vjetër :d :-[)

  • Postime: 7976
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #7 ne: 12-06-2006, 19:00:58
  Shko shikoje njehere si eshte teatri i kukullave ne TR ....kur isha jo vjet nje vit mepare (se vjet isha e zene :D i kisha duart plot :D) nejse mora nipcen time (me zu taksirati me shume se e mora me deshire , megjithese nuk me doli keq me nje dajo tjeter atje qe si9llte mbesen :D kush e kishte menduar ne teater te kukullave ne Tr :D) futemi brenda ulemi kur filloje shfaqja c'te shikoj derro pelash me ca dorashka si fytyra kukullash duke treguar perrallen e duke levizur duart...........dmt h duhet te uleshe ne teater dhe te imagjinoje te gjithe perrallen pa ato gra ne te :D
  Si perfundim nuk mbajta mend as c'fare teatri po shikoja ....se po me benin te qeshja ato drate qe te them te drejten mu duken shume qesharake (?)
  Nejse ku e kishim fjalen :D ku ishe ti prapa diellit ....uuuu lules se diellit :D

  #8 ne: 13-06-2006, 07:51:50
  me ka marre malli per shpirtin tim  zemrathyer:

  #9 ne: 13-06-2006, 18:14:40
  ehu mu mka marre malli per te ba plazh

  • Postime: 7976
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #10 ne: 21-06-2006, 22:09:21
  per shume njerez ........per mamin dhe babin ....mezi pres ti shikoj....

  #11 ne: 26-06-2006, 11:03:31

  Për rrushin tim  :engjell:


  paske rrush ti moj..na jep dhe ne nje cik se na kap hip nepsi si kohe vape!

  • Postime: 173
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #12 ne: 26-06-2006, 11:05:56

  më ka marrë malli për shpirtin tim  zemrathyer:


  e nxorre koken me ne fund e ti...... hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:

  #13 ne: 26-06-2006, 11:06:58

  e nxorre koken me në fund e ti...... hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:  Lere gocen ti se eshte ne mendime ajo tani!

  • Postime: 173
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #14 ne: 26-06-2006, 11:08:54
  e shikoj capkene ;) ;)

  #15 ne: 27-06-2006, 03:29:56
  eh ashtu eshte kam rene ne mendime, sa shume qe me ka marre malli per ate...
  patriot ca ben ti se s'te kam pare fare ?

  • Postime: 173
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #16 ne: 27-06-2006, 12:22:09
  Verdall patriote neper net  :P ;) ;)

  #17 ne: 27-06-2006, 12:44:18
  me mungon dikushi....qe nuk e njeh askushi :D

  • Postime: 7088
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #18 ne: 27-06-2006, 17:19:10
  Per nipin tim te logel Marion  :perqafim :perqafim :perqafim

  • Postime: 2208
  • Karma: +13/-1
  • Gjinia: Femer

  #19 ne: 27-06-2006, 18:46:48

  paske rrush ti moj..na jep dhe ne një çik se na kap hip nepsi si kohe vape!
  ncuq kur vjen fjala per rrush behem shume kurnace  :D e kam vetem per veten time  :D
  Emri:

  Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?: