Per mua thone..... - 21 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Per mua thone.....

Per mua thone.....

· 1075 · 23269

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#500 ne: 11-10-2009, 15:26:47
per mua thone qe kam syte e dreqit te hipnotizojne  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#501 ne: 12-10-2009, 14:38:05
per mua thone.....Virtyti i gjalle  :engjell:

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#502 ne: 12-10-2009, 14:40:51
yppp xhixhi ;)

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#503 ne: 12-10-2009, 15:03:37
Gjithcka dhe asgje

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#504 ne: 12-10-2009, 15:04:28
Per mua thune i pameshirshem :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#505 ne: 12-10-2009, 23:25:56
Shume gjera por pas shpine mi thone... :P

 • Postime: 33
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#506 ne: 12-10-2009, 23:29:08
S'guxojne te thone as keq as mire :D

 • Postime: 173
 • Karma: +9/-7
 • Gjinia: Femer

#507 ne: 12-10-2009, 23:30:59
Thone qe jam e paturpshme :)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#508 ne: 13-10-2009, 00:18:07
per mua thone se jam kodosh i sinqert  :P LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#509 ne: 14-10-2009, 10:01:29
ec te vdeksha....kshu thone LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#510 ne: 14-10-2009, 10:48:04
hahahahahahhah

thuaj je race e shartume me kinezet....puc une ty mi... :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#511 ne: 14-10-2009, 10:51:11
ec aty.....per mua thone....o capi ec mi leji llafet  :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#512 ne: 14-10-2009, 11:06:51
mezi gjeta nje pc  :D ngela tere jeten duke lypur
u thashe te ashtu kina nenen  :D
pufje per tironen tashi

te kam thon mos lyp po gjej komshi te mire ta kesh gati gjith kohes po sme degjon ti mua :p LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#513 ne: 14-10-2009, 11:08:07
mua me thone kijamet ;)

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#514 ne: 14-10-2009, 17:03:58
per mua thon kendon shum bukur po nuk ke ze.haha

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#515 ne: 14-10-2009, 19:16:25
 :D :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#516 ne: 14-10-2009, 21:13:54
Paske sjelle koken Tipo... :D


Per mua thone...Mashtruse (?)  :P

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#517 ne: 14-10-2009, 22:28:28
mua me thone basketbollist :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#518 ne: 14-10-2009, 22:29:11
Eshte e vertete mashtruse je :D


Per mua thone se .......... :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#519 ne: 14-10-2009, 22:31:47
Per mua thone se jam kodosh... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#520 ne: 15-10-2009, 09:49:29
per mua thone qe demtoj rende shendetin e njerzve qe me rrethojne ... shtoj rrahjet e zemres  :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#521 ne: 15-10-2009, 10:18:43
mua me thone gjumash  pagjume:

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#522 ne: 15-10-2009, 14:11:52
thone... eshte i ndershem me shume se duhet hmmmmm:

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#523 ne: 15-10-2009, 23:29:12
 :D :D :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#524 ne: 15-10-2009, 23:32:17
thone pu pu pu mos te rente ne lagje pale ne shtepi LOL LOL

Temat e fundit