Per mua thone..... - 22 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Per mua thone.....

Per mua thone.....

· 1075 · 23282

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#525 ne: 15-10-2009, 23:33:04
mua po me thone: ec ne shtrat :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#526 ne: 15-10-2009, 23:34:41
i them kenges ik e bej adetin,... LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#527 ne: 15-10-2009, 23:35:30
ku iken moj sot qe erdha une  :D

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#528 ne: 15-10-2009, 23:37:07
thone pu pu pu mos te rente ne lagje pale ne shtepi LOL LOL
..miremroma...s'oshte e vertete ..lum une qe te kom komshie.. :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#529 ne: 15-10-2009, 23:47:26
mroma Fab  :)

per mua thone ca sthone po gjojna te mira jo te keqija jo  :P

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#530 ne: 16-10-2009, 07:24:29

  Per mua thone Kazanova ;)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#531 ne: 17-10-2009, 11:13:14
filozof :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#532 ne: 17-10-2009, 18:23:20
Per mua thon pis... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#533 ne: 17-10-2009, 18:38:14
dallavere  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#534 ne: 17-10-2009, 18:44:20
Per mua thone qe sduhet pasur besim... :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#535 ne: 18-10-2009, 01:07:45
kijameti

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#536 ne: 18-10-2009, 01:11:32
e aferte  me miq

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#537 ne: 18-10-2009, 01:13:50
..marakli per zocka... :D

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#538 ne: 18-10-2009, 01:14:17
hahhahhahhahahh

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#539 ne: 18-10-2009, 01:28:44
hahahah thone per Tinken, por mendoj se dhe per mua LOL LOL LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#540 ne: 20-10-2009, 00:14:49
nuk e di :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#541 ne: 20-10-2009, 18:11:45
Per mua thone shume gjera...por i thone prapa kraheve  :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#542 ne: 20-10-2009, 18:13:28
mire ta bejne LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#543 ne: 20-10-2009, 18:18:49

Boll ti ore  :P me thuaj ne sy njehere pa ta mbajti  :P


Per Tipin thone...24h i dehur  :P LOL

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#544 ne: 20-10-2009, 18:38:23
gjumashe edhe pse nuk me merr gjumi :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#545 ne: 20-10-2009, 18:40:10
Boll ti ore  : me thuaj ne sy njehere pa ta mbajti  :


Per Tipin thone...24h i dehur  :P LOL
per kete thone 24 ore stil marinari. LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#546 ne: 20-10-2009, 18:41:25
Fol per vete se keshtu eshte tema...LOL  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#547 ne: 20-10-2009, 23:38:46
Per mua thone qe vras po me tradhtuan...LOL

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#548 ne: 21-10-2009, 12:49:26
qe vdes po nuk tradhtova :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#549 ne: 21-10-2009, 12:52:49
qe vdes po nuk tradhtova :D

fiks ta paskan thon mo  :D

Temat e fundit