Per mua thone..... - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Per mua thone.....

Per mua thone.....

· 1075 · 21762

 • Postime: 2568

#725 ne: 13-01-2010, 14:53:26
lum ajo qe e ka ne krah

 • Postime: 2173

#726 ne: 01-02-2010, 13:36:38
lum ajo qe e ka komshi :-[

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull

#727 ne: 01-02-2010, 15:06:33
Hahah :D

Per mua thone i mjer ai qe e ka armik :D

 • Postime: 12234

#728 ne: 01-02-2010, 17:02:36
Per mua thone dicka ama sdua tju tregoj... :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#729 ne: 01-02-2010, 18:48:02
..me siguri eshte e vertete :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#730 ne: 01-02-2010, 19:48:43
Edhe per mua thone diçka.......por nuk ua them  :P :P

#731 ne: 01-02-2010, 22:08:58
U thuhet gocave te vogla "E pe ate gocen e madhe? Ashtu te behesh!" :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#732 ne: 01-02-2010, 22:56:38
qe duhet te shkoj ne orar ne mengjes se lashe nam  :P

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull

#733 ne: 01-02-2010, 22:57:46
Per mua thone puntor  :)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 01-02-2010, 22:58:35
.... thone e pergjegjshme

 • Postime: 12743

#735 ne: 02-02-2010, 08:55:09
thone ...... ishalla na bo i goce te bukur LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#736 ne: 02-02-2010, 09:27:58
thone ...... ishalla na bo i goce te bukur LOL

ishalla mii LOL

 • Postime: 2173

#737 ne: 02-02-2010, 11:01:13
fjalepak e shume punetor hmmmmm:

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#738 ne: 02-02-2010, 12:09:35
Fjale te pa degjuara noj here... :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#739 ne: 02-02-2010, 13:12:09
.. i degjueshem.. po s'i degjoj.. :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#740 ne: 02-02-2010, 14:44:42
hileqar :P

 • Postime: 12743

#741 ne: 02-02-2010, 16:46:10
ishalla mii LOL

ja dhe nje tjeter....epo fjale thone dynjaja....qari i cunave tuaj LOL
si vjen raca ne permisim eeee premisa kemi dmth LOL

 • Postime: 2173

#742 ne: 03-02-2010, 12:04:39
sa shume mendon per popullin kjo :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 09-02-2010, 09:13:43
Mos luaj me zjarr.. :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#744 ne: 09-02-2010, 10:40:04
e pa parashikueshme :D

 • Postime: 2173

#745 ne: 09-02-2010, 13:04:06
çfar nuk thone thuaj :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#746 ne: 09-02-2010, 13:07:13
... ckemi mire ca ke bo  :D

 • Postime: 2173

#747 ne: 09-02-2010, 13:08:12
pse nuk me ke kthyer pergjigje ne MP? hmmmmm:

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 09-02-2010, 13:09:25
.........per mua nuk flasin jo :D

 • Postime: 2173

#749 ne: 09-02-2010, 13:10:24
fjalet me te mira qe ekzistojne ne gjuhen shqipe :D

Temat e fundit