×
Hyrja
Profili

Per mua thone.....

Per mua thone.....

· 1075 · 21072

 • Postime: 2173

#775 ne: 25-02-2010, 10:51:02
pika ju rente atyre..meqe ra fjala je komplet bjonde apo vende vende? ;)

 • Postime: 215

#776 ne: 25-02-2010, 20:52:56
pika ju rente atyre..meqe ra fjala je komplet bjonde apo vende vende? ;)
jo po gjysme bjonde :P
çar pyetje eshte kjo njehere hihihihi)) hihihihi))

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#777 ne: 25-02-2010, 21:40:49
shume gjera

 • Postime: 215

#778 ne: 25-02-2010, 21:41:44
shume gjera
mun te na tregosh ndonje :)

 • Postime: 2568

#779 ne: 25-02-2010, 21:42:46
ska byth njei te thot gje

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#780 ne: 25-02-2010, 21:43:32
mun te na tregosh ndonje :)

qe sa e mire jam aq e keqe behem

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#781 ne: 17-05-2010, 14:01:23
qe sa e mire jam aq e keqe behem

per ty me kane thene qe ha burra mi....i ben qofte ti  LOL LOL

 • Postime: 1215

#782 ne: 17-05-2010, 16:28:53
....eshte shume e shoqerueshme...

 • Postime: 1498

#783 ne: 17-05-2010, 16:30:34
....eshte shume e shoqerueshme...
KUsh te genjeu??? LOL LOL LOL

shaka shaka,eshte e vertete

 • Postime: 173
 • Gjinia: Femer

#784 ne: 17-05-2010, 16:33:15
Per mua thone, se nuk di te mbaj inat...

 • Postime: 1498

#785 ne: 17-05-2010, 16:34:59
per mua thone,se jam e vendosur...

 • Postime: 1215

#786 ne: 17-05-2010, 16:40:50
...nuk me del inati nje jave,pas nje jave flas me gjysem goje sa pa hiq,e me von hy pak ne rend :D :D

 • Postime: 2568

#787 ne: 17-05-2010, 17:41:04
qe sjetojne dot pa mua

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#788 ne: 17-05-2010, 17:41:27
qe jam shtrige :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#789 ne: 17-05-2010, 17:42:06
qe jam shtrige :D


si ka mundesi......kete gje me thone dhe mua  LOL LOL LOL

 • Postime: 2568

#790 ne: 17-05-2010, 17:42:12
qe jam shtrige :D
un kam degjuar qe je vetem naten :D :P

 • Postime: 2568

#791 ne: 17-05-2010, 17:42:30
qe jam shtrigan :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#792 ne: 17-05-2010, 17:43:05
un kam degjuar qe je vetem naten :D :P

hahhaaha do filloj te behemdhe diten tani e vendosa LOL

 • Postime: 2568

#793 ne: 17-05-2010, 17:44:34
do me besh nje xhiro me fshesen tende
ti para un mbrapa  :D :D

 • Postime: 449

#794 ne: 17-05-2010, 23:32:54
Qe jam dembele :P

 • Postime: 2568

#795 ne: 17-05-2010, 23:40:03
qe njer te me provosh ter jeten do me kerkosh :D

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#796 ne: 29-05-2010, 12:26:38
asgje s'thone :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#797 ne: 31-05-2010, 00:46:01
Egoiste me thone dhe misterioze!  hmmmmm:

 • Postime: 12234

#798 ne: 01-06-2010, 00:19:49
Mire e kane.... :D

Per mua thone kodosh... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#799 ne: 01-06-2010, 00:20:26
O kodosh e ke gabim LOL

Temat e fundit