Pershendetje me kenge - 41 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershendetje me kenge

Pershendetje me kenge

· 6177 · 117795

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1000 ne: 08-07-2010, 15:12:06
do kem qene ne momente delikate dhe pale cte kam thene tjeter ;)  nje nga ato edhe per kete kengen :P

edhe keto pune i ben ti kopuk ...moj honest ma ler rehat Tipin se do me qaje komshija pastaj :P LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1001 ne: 08-07-2010, 15:13:15
edhe keto pune i ben ti kopuk ...moj honest ma ler rehat Tipin se do me qaje komshija pastaj :P LOL
  rri moj ti mos u perzje ne punet e te rriturve... :P :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1002 ne: 08-07-2010, 15:14:48
edhe keto pune i ben ti kopuk ...moj honest ma ler rehat Tipin se do me qaje komshija pastaj :P LOL

po ca faji kam une moj........... thjesht per nje gote vere e ftova.ky vuri shishen para e na beri tape :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1003 ne: 08-07-2010, 15:17:39
po ca faji kam une moj........... thjesht per nje gote vere e ftova.ky vuri shishen para e na beri tape :P

qenkan me keq sec duken ketu punet :P opaaaa opaaaaa LOL LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1004 ne: 08-07-2010, 15:20:29
Qenka trash puna ketu...

Pershendes keto dy llafazanet me kengen :A kane uje ato burime" LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1005 ne: 20-07-2010, 14:32:41

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1006 ne: 21-07-2010, 14:24:22
per te gjithe...:)

Celine Dion -Think Twice

#1007 ne: 21-07-2010, 14:44:54
Per dreamm :)
I adore the movie and the song! :perqafim

10th Kingdom wishing on a star

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#1008 ne: 21-07-2010, 14:59:56
Spring and Dream   :)

Ace of Base-Beautiful Life

#1009 ne: 21-07-2010, 15:12:31

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1010 ne: 26-07-2010, 11:38:30

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1011 ne: 26-07-2010, 16:43:19
Awwww thnx ju siper  :perqafim :perqafim
Do jua kthej pershendetjet me ndonje super kenge..pas pushimeve :D  :engjell:

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1012 ne: 26-07-2010, 17:05:44
per ku kshu dreamm havai :)

#1013 ne: 26-07-2010, 17:08:46
prsh dreamm, qe na e lagu tgjithve dhe po iken me pushime... :P
wish you a great time, sigurisht jo kaq crazy si kidi. LOL pak me embel.. :)
 :perqafim

Kid Rock - All Summer Long [OFFICIAL MUSIC VIDEO]

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1014 ne: 26-07-2010, 17:15:26
Te gjitheve me kete..

Vedat Ademi - Koha skthehet

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1015 ne: 26-07-2010, 17:22:49
baby spring dreamm...aysel & arash..QELE QELE...:)

#1016 ne: 26-07-2010, 18:02:53
u rrofsh ti! :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1017 ne: 26-07-2010, 19:26:43
asgje ju lutem..rendesi ka qe te pelqeu :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1019 ne: 28-07-2010, 09:59:40
Per supergirlsat e forumit...
...mgjs we do cry! :-[

Supergirls dont cry

 • Postime: 215

#1020 ne: 28-07-2010, 16:54:41

 • Postime: 85
 • Gjinia: Mashkull

#1021 ne: 29-07-2010, 21:39:00

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1022 ne: 30-07-2010, 10:56:10
per spring dhe veten e ime se me pelqen shume kjo kenge .........:)

YouTube - Broadcast Yourself.

#1023 ne: 30-07-2010, 11:00:10
Rrofsh honest, e mu mplq shume... :) :perqafim

 • Postime: 85
 • Gjinia: Mashkull

#1024 ne: 03-08-2010, 22:21:58
Prsh ata zgjuar dhe ne gjume...
Metallica - Wherever I May Roam

Temat e fundit