Pershendetje me kenge - 43 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershendetje me kenge

Pershendetje me kenge

· 6177 · 117714

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1050 ne: 03-09-2010, 22:48:48
 :D

Springen me: The Script - Breakeven

Ps. Gjeje vet ne youtube se s'kam mundsi tani! :D

#1051 ne: 04-09-2010, 01:58:43
Flm sh e dashur...

Tani me thuaj... :-[

What Do You Want From Me - Adam Lambert Lyrics


LOL LOL LOL

 • Postime: 4261

#1052 ne: 04-09-2010, 02:05:09
Kete siper me kengen

2po2 ft. Dafina dhe Tuna - Vibe :D

#1053 ne: 04-09-2010, 02:07:00
2po2 ft. Dafina dhe Tune - Vibe :D

Po qe s'je aq i keq thelle thelle ti... LOL
Shume flm! :D

 • Postime: 4261

#1054 ne: 04-09-2010, 02:08:13
He te pelqen ? :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1055 ne: 04-09-2010, 02:09:05
Ahahahahah ta kisha treguar une qejfin por......koha me shi! LOL

Springen me kengen: Tio Cruz - I'm only gonna break you heart

LOL

#1056 ne: 04-09-2010, 02:11:27
Me siguri e ke kuptu ne menyre plotesisht intuitive qe me pelqen... :-[ :P

Nuk te ka ndihmuar fare fakti qe e kam pas nenshkrim per ca kohe... nuk besoj jo... LOL

Na tprsh dhe une, qe tmos mendosh se jam pa edukate... :P

Aurela Gaçe ft Dr.Flori & Marsel - Origjinale ( Official Video ) HD

#1057 ne: 04-09-2010, 02:12:14
Ahahahahah ta kisha treguar une qejfin por......koha me shi! LOL

Springen me kengen: Tio Cruz - I'm only gonna break you heart

LOL

Mire qe s'pershendete me ate.. dirty picture, se do ta kisha marre per keq.. :-[

 LOL

 • Postime: 4261

#1058 ne: 04-09-2010, 02:13:10
Kam intuiten e persorur une prandaj :D

 • Postime: 1215

#1059 ne: 04-09-2010, 02:15:27
ju pershendes te gjithve ju qe jeni tash ne forun

LOL LOL

#1060 ne: 04-09-2010, 02:18:06
Yyyyy anessa... sa shekuj pa e nigju ate kengen... LOL
Rrofsh... :perqafim

Do e kesh per Charlien dhe Bernin se une me missin vallai i kemi presh floket... LOL

 • Postime: 1215

#1061 ne: 04-09-2010, 02:19:40
loooooooooool...... ..eee ja degjoje :P

 • Postime: 4261

#1062 ne: 04-09-2010, 02:20:23
Hahah edhe une po sa i ka shkurtu tek berberi  :D

#1063 ne: 04-09-2010, 02:22:39
Prsh Charlien dhe Bernin me kete kenge kuptimplote... :D

Shpat Kasapi - Axhamiu

Kurse gocat me kete.... LOL

Shpat Kasapi - Fisnike

 • Postime: 1215

#1064 ne: 04-09-2010, 02:26:03
LOL LOL mos e nguc shpatin s:P

Miss dhe Spring


#1065 ne: 04-09-2010, 02:29:17
Shpati eshte si njeri qe njof une me Missin, te ref e ben shume sher e... LOL

Flm aness per mendimin dhe mundimin... :D :perqafim

 • Postime: 1215

#1066 ne: 04-09-2010, 02:30:01
me kete ju pershendes gjithve...kjo me pelqen shuuuuuuum


 • Postime: 1215

#1067 ne: 04-09-2010, 02:33:31
me kete persh gjith shqiptaret

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1068 ne: 04-09-2010, 03:40:56
Shpati eshte si njeri qe njof une me Missin, te ref e ben shume sher e... LOLhahahhahhahaha LOL


Spring prite kete... :D Po e degjoj tek Amc Love Radio!

Alphaville - Forever Young (with lyrics)


#1069 ne: 04-09-2010, 03:43:45
Flm shume... :)

Ket e kam pas fiksim une dikur te amc-ja... :-[

Century - Lover Why

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1070 ne: 04-09-2010, 03:49:00
Shume e bukur!  :) Vazhdon ta jape!

Ka kohe qe se degjoj kete My favorite!   ;)


Everything with Lyrics Michael Buble

#1071 ne: 04-09-2010, 03:50:50
Eeee, e bukur eshte, le qe ashtu jane t'gjitha nga zeri tij... :)

Kape dhe kete, kujtimet e amc-se akoma. :D

Morris Albert - Feelings (with lyrics)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1072 ne: 05-09-2010, 19:30:52
Per Fabin kam kohe qe se shoh knej

nana mouskouri - a place in my heart

#1073 ne: 05-09-2010, 19:59:11
Per ata qe kane qejf Shopenin dhe ditet me shi... :)

Gazebo - I Like Chopin (Extended 12" 1988 Remix)

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1074 ne: 06-09-2010, 00:01:42

Temat e fundit