Pershendetje me kenge - 45 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershendetje me kenge

Pershendetje me kenge

· 6177 · 118649

 • Postime: 12234

#1100 ne: 13-09-2010, 23:32:44
Pershendes Missin dhe Snowy-n me kete kenge..... :D
Xeni - Vet me the te dua (Albanian song)

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1101 ne: 13-09-2010, 23:33:51
prsh kete lart  :D :D

Sandra & Louis Bernadess - Hello (Prod. By DeepSide Deejays)

#1102 ne: 13-09-2010, 23:35:23
Lefterin ne shenje falenderimi per pershendetjen qe na beri... :P


Alen Islamovic i Indira Radic - Lopov

 • Postime: 1215

#1103 ne: 13-09-2010, 23:52:19
snowy

#1104 ne: 13-09-2010, 23:53:52
Rrofsh anes, :perqafim
ja ta nigjojm iher! :D

 • Postime: 1215

#1105 ne: 13-09-2010, 23:54:09
justA

 • Postime: 1215

#1106 ne: 13-09-2010, 23:56:45
misss

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1107 ne: 13-09-2010, 23:58:23
Flm Lefto per prsh! :D


Vete me the....po po! :D

Flm Anesaaa  :)

 • Postime: 12234

#1108 ne: 13-09-2010, 23:59:46
Eee pershendes kushdo qe e pelqen kete kenge.... :D


Lepa Brena - Seik 1985 SPOT

 • Postime: 1215

#1109 ne: 14-09-2010, 00:00:25
 dreamm :)

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#1110 ne: 14-09-2010, 00:06:11
justAflm aness  :perqafim :perqafim


un ty me tose- soba za taga ,,mesiguri qe dot pelqej  :engjell:

#1111 ne: 14-09-2010, 00:07:36
T'gjithve qe jeni ktu... :D
Kush e kupton tna thote nai llaf, per ca ben fjale kjo kenga... :-[

Adrian & Stana - Cik pogodi

 • Postime: 12234

#1112 ne: 14-09-2010, 00:09:38
hahahaha..E kuptoj une ama te te tregoj ne vesh...ose me mire ti me trego ne vesh.... :D

#1113 ne: 14-09-2010, 00:10:29
Ka shpik Zoti dhe google translator e?... :P
Mos me detyro...  :-[ :D

 • Postime: 12234

#1114 ne: 14-09-2010, 00:11:12
hahaha...Ti ia kalon edhe asaj gogoles...LOL

 • Postime: 1215

#1115 ne: 14-09-2010, 00:11:55

flm aness  :perqafim :perqafim


un ty me tose- soba za taga ,,mesiguri qe dot pelqej  :engjell:

 • Postime: 1215

#1116 ne: 14-09-2010, 22:43:13
tironsat :perqafim

 • Postime: 1215

#1117 ne: 14-09-2010, 22:44:15
 ;)

#1118 ne: 14-09-2010, 22:44:33

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1120 ne: 15-09-2010, 14:46:14
Jete makaber, pa pike intimiteti! :-[ :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1121 ne: 15-09-2010, 15:52:12
Pershendes Delight!  ;)

Archive - Fuck you

#1122 ne: 16-09-2010, 14:37:57

 • Postime: 126

#1123 ne: 16-09-2010, 17:41:36

#1124 ne: 16-09-2010, 21:44:48
Pershendes Lilly-n qe ju bashkua radheve tona se fundmi! :D :engjell:

Stand by me~Ben E. King [HQ]

Temat e fundit