Pershendetje me kenge - 215 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershendetje me kenge

Pershendetje me kenge

· 6177 · 118177

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5350 ne: 10-05-2013, 23:08:35
Passion...te pershendes edhe me ket...degjoje tekstin saaa te bukur e ka ;) (S'ma do mendja qe e ke degjuar ndonjehere)

Bedri Islami - Ata sy si harroj

 • Postime: 1281

#5351 ne: 10-05-2013, 23:20:12
Bedri Islami.

Jo se kisha degjuar :S

E bukur kenga e sjelle nga ju,edhe te bukura ne pergjithesi pak nga tjerat c'pashe nga ai :)

 :perqafim :perqafim

 • Postime: 12743

#5352 ne: 13-05-2013, 08:09:25

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#5353 ne: 13-05-2013, 08:25:35

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#5354 ne: 13-05-2013, 08:26:57

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#5356 ne: 13-05-2013, 22:29:34
Moonlight Sonata


te gjitheve ..gjum te embel :perqafim

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#5357 ne: 13-05-2013, 22:31:03
Twilight - Clair De Lune, Debussy

PASION nuk te kam harruar :)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#5358 ne: 13-05-2013, 22:33:26

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#5359 ne: 13-05-2013, 22:38:42
:perqafim
jam nga celi te pershendes neser
'


naten e dashur :perqafim

 • Postime: 1281

#5360 ne: 13-05-2013, 22:43:34
Ike e ti Flutur??

C'patet xhanem?? :S


Te pershendes e une ty Flutur


Edvard Grieg - Solveig's Song


shume te pershendes. :)

 • Postime: 12743

#5361 ne: 13-05-2013, 23:38:09
Citim nga: Mishel......... link=topic=44638.msg1288126#msg1288126 date=136842644[url=http://www.youtube.com/watch?v=vxnl83HD3R0#[/url


dhe dike qe ma do shpirti ktu tashi....

Did I ever tell you how you live in me
Every waking moment, even in my dreams
And if all this talk is crazy
And you don't know what I mean
Does it really matter
Just as long as I believe

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#5362 ne: 14-05-2013, 10:02:09
Flutur Mishel Pasion Dream

Chiara & Fiorella Mannoia Mille passi

 • Postime: 1281

#5363 ne: 14-05-2013, 10:16:06

 • Postime: 12743

#5364 ne: 14-05-2013, 10:31:33
lista e shindlerit....:P

 • Postime: 1281

#5365 ne: 14-05-2013, 22:09:58
Ata qe ndjekin ritmin e gustos sime permbi nota! :) :)


Melodia Africana II - Ludovico Einaudi

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#5366 ne: 14-05-2013, 22:13:23
 :perqafim

 • Postime: 12743

#5367 ne: 14-05-2013, 23:41:47
gjysmen time

 Endri & Stefi Prifti eja ne preher te te marr

 • Postime: 12743

 • Postime: 1281

#5369 ne: 15-05-2013, 07:30:12

 • Postime: 12743

#5371 ne: 15-05-2013, 08:10:22
pershendes ate Solin qe na ka hum deren e shpise....


 :perqafim
miss u buddy

#5372 ne: 15-05-2013, 08:14:35
Mishel Mishel :) Soli e te  :perqafim fooort foort

Te persh me tw njejten pershendetje!!!

 • Postime: 12743

#5373 ne: 15-05-2013, 08:16:11
Whatttttttt  :O :O

mrapa dere paske qene ti??

hahahahhahahahah ec ktu o monster ec  :puth

#5374 ne: 15-05-2013, 08:19:16
Hahaha teletapi pra hahaha

Me kish marre malli pra.... hera heres :perqafim

Temat e fundit