Pershendetje me kenge - 218 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershendetje me kenge

Pershendetje me kenge

· 6177 · 150323

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5425 ne: 19-05-2013, 22:53:21

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5426 ne: 20-05-2013, 11:44:26
Sky, Miss, Endrrimtare, Xhuli, Kenga

Birdy - Skinny Love [Official Music Video]

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5427 ne: 20-05-2013, 11:46:29
Flm qe me pershendete Dreamke  :D :D :D...edhe une te pershendes  :D :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5428 ne: 20-05-2013, 12:00:39
E pershendes komplet gjinine e bukur me kete  :D :D ;)


3 Doors Down - Here Without You

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5429 ne: 20-05-2013, 12:02:45
Flm qe me pershendete Dreamke  :D ...edhe une te pershendes  :D

 :D :perqafim

#5430 ne: 20-05-2013, 21:47:41
Pasion

http://m.youtube.com/#/watch?v=gI8Lti5enuQ&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DgI8Lti5enuQ

#5431 ne: 20-05-2013, 21:53:31
Dreamm  :perqafim

http://m.youtube.com/#/watch?feature=related&v=Oo4OnQpwjkc

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5432 ne: 20-05-2013, 22:18:23
E pershendes komplet gjinine e bukur me kete  :D :D ;)


3 Doors Down - Here Without You

 :engjell:

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#5433 ne: 20-05-2013, 22:38:35
Pasion

http://m.youtube.com/#/watch?v=gI8Lti5enuQ&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DgI8Lti5enuQ
Te falenderoj Sol!

Pershendetje per ty.
Elita 5 - Faleminderit

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#5434 ne: 20-05-2013, 22:39:04

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5435 ne: 20-05-2013, 23:47:28
Dreamm  :perqafim

http://m.youtube.com/#/watch?feature=related&v=Oo4OnQpwjkc

S'ta di shume shijen...ama kete melodi e dua shummeee... :D :)

T'pershendes & Thnx

Armik - Stolen Moments

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5436 ne: 21-05-2013, 10:09:04
...per te gjithe ju ketu, duke ju uruar "A beautiful Day"  :) :)

U2 - Beautiful Day

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5437 ne: 21-05-2013, 10:43:52

#5438 ne: 21-05-2013, 10:48:19
Dhe une ty, dhe jo vetem sepse je ne linje  :perqafim

U2 - With Or Without You

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5439 ne: 21-05-2013, 10:52:29
thnx


Veten


#5440 ne: 21-05-2013, 12:03:05
Dreamm kur te vesh te te perkedhel me

Sting - Desert Rose

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5441 ne: 21-05-2013, 20:47:41

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#5442 ne: 21-05-2013, 20:54:07

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5443 ne: 21-05-2013, 21:05:41

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#5444 ne: 21-05-2013, 22:58:52
Shej!!

Te pershendes per te gjitha oret e kaluar nga pershendetja e fundit  deri tani:)Dita e sapokaluar shpresoj qe renditet ne ditet qe jane emeruar te bukura diteBrian Crain - Song of the Heart

#5445 ne: 21-05-2013, 23:02:00
Aqyqa re pasion paske pershendet flutren me.caruson hmmm e une anej matane Mishelin po me caruzon hahahah ram telef ne te dy me ti voglio bene sai...  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5446 ne: 21-05-2013, 23:03:14
hihihi

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#5447 ne: 21-05-2013, 23:06:28
Aqyqa re pasion paske pershendet flutren me.caruson hmmm e une anej matane Mishelin po me caruzon hahahah ram telef ne te dy me ti voglio bene sai...  :D
Ku more? :D

Ekziston akoma opsioni i modifikimit? :P :D

#5448 ne: 21-05-2013, 23:07:26
E forte Mishel eee?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5449 ne: 21-05-2013, 23:08:55
me sa duket

sol mi vuoi bene shume or taj?

Temat e fundit