Pershendetje me kenge - 219 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershendetje me kenge

Pershendetje me kenge

· 6177 · 128919

#5450 ne: 21-05-2013, 23:10:27
Ti voglio moj taj pse.kot ta vura une ty dhe me.Lara Fabian Biles ne territorin e shej dhe pasion ne vallezim.mbi pentagram ;)

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#5451 ne: 21-05-2013, 23:11:46
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


Brian Crain- Innocent Heart

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5452 ne: 21-05-2013, 23:11:52
ath ndaje mendjen o me mu o me mu lol lol

#5453 ne: 21-05-2013, 23:14:35
Me ty ene me.ty

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5454 ne: 21-05-2013, 23:15:45
je ne rruge te mbare sol
..keep going  :P

#5455 ne: 21-05-2013, 23:16:42
Johny walker...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5456 ne: 21-05-2013, 23:17:48
te enjten c'kenge do me.kendosh ne bire te veshit lol

#5457 ne: 21-05-2013, 23:24:27
Cool... dite e shenuar e ejtja ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5458 ne: 21-05-2013, 23:25:55
thashe kengen jo diten

#5459 ne: 21-05-2013, 23:30:33
Cpaska.kociduar dhe kjo kenge.mi.aman

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#5460 ne: 22-05-2013, 12:04:17
"Tienimi per mano " di Hermann Hesse

..........  :)

#5461 ne: 22-05-2013, 13:00:44

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5462 ne: 22-05-2013, 13:29:15
Alice Cooper - Poison

SOL ME KISHTE MARRE MALLI ME TE PERSHENDET :)

#5463 ne: 22-05-2013, 13:54:08
Alice Cooper - Poison

SOL ME KISHTE MARRE MALLI ME TE PERSHENDET :)

Sh flm flutur  :perqafim

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5464 ne: 22-05-2013, 14:20:16

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5466 ne: 22-05-2013, 17:44:59

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5467 ne: 22-05-2013, 18:21:11

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5468 ne: 22-05-2013, 20:21:40

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5469 ne: 22-05-2013, 21:27:33
PASION  E PREFERUARA IME per TY :)
Flightless Bird American Mouth - Iron & Wine - Twilight

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5470 ne: 22-05-2013, 21:32:06

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#5471 ne: 22-05-2013, 21:33:41
FLUTUR!

E une zgjodha dicka qe me pelqen per ju.
Si gjithmone je e mire :) :) :perqafim

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5472 ne: 22-05-2013, 21:39:26

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

Temat e fundit