Pershendetje me kenge - 220 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershendetje me kenge

Pershendetje me kenge

· 6177 · 150372

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5475 ne: 23-05-2013, 07:22:12
ju pershendes te gjithve me


 Madonna - The Power Of Goodbye ( Late Harp & Strings Remix 2013 ) Lyrics

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5476 ne: 23-05-2013, 13:07:27
Bardis Giannis - Gia Thessaloniki Athina

Pershendes dreamm me kete. Flm qe me ke kujtuar ylli bukur  :engjell:

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5477 ne: 23-05-2013, 13:09:26

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5478 ne: 23-05-2013, 13:10:44
UB40 - Red Red Wine

Kjo eshte per Tipin dhe Lefton  :perqafim  :engjell:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5479 ne: 23-05-2013, 13:18:23
Timbaland - Apologize ft. OneRepublic

Kjo per Mishel  :perqafim  :perqafim

po ti spunto nga une ke marr per Giannis mi??? LOL


kurse une te pershendes me ket

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5480 ne: 24-05-2013, 21:02:06

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5481 ne: 24-05-2013, 22:23:27
kush o ky mi qe si thu dot lamtumire  ^o)
 :perqafim

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5482 ne: 24-05-2013, 22:27:45
E di vete ai LOL

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5483 ne: 24-05-2013, 22:29:42

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5484 ne: 24-05-2013, 22:34:33
kurse,do pershendesja ate qe dje ishte endrra ime e bukur
ai qe mesoi cfare ishte dashuria
ai qe iku larg meje e qe une kam aq mall ti them - ishe dhe je idhulli I'm

 Ardit Gjebrea - Makina e Memories + lyrics / tekst - Official Full HD

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5485 ne: 24-05-2013, 22:38:32

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5486 ne: 25-05-2013, 16:19:01
...veten...me cdo germe e tingull te kesaj te meposhtmes...

Chris Rea - The Road To Hell Full Version

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5487 ne: 26-05-2013, 00:05:20
ELIZA HOXHA & ROSELA GJYLBEGU - RRUGA E ZEMRES ( KENGA MAGJIKE 2009 )


veten dhe gocat :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5488 ne: 26-05-2013, 00:35:33
gjithe gjinine mashkullore


 The Pussycat Dolls - Hush Hush; Hush Hush

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#5489 ne: 26-05-2013, 00:40:26
Chris Isaak - Wicked Game HD

Gjithe ate femerore,por me ne krye Mishel :)

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5490 ne: 26-05-2013, 22:37:48
River Flows In You- Lindsey Stirling
Pasion te uroj jave te mbare  :)

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#5491 ne: 26-05-2013, 22:40:24


Jave te mbare ty Flutur! :) :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5492 ne: 26-05-2013, 23:35:53

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5493 ne: 26-05-2013, 23:38:29

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5495 ne: 26-05-2013, 23:55:02

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5496 ne: 26-05-2013, 23:57:10

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5499 ne: 28-05-2013, 21:29:55
Kledi Bahiti - Jemi Bashke (Official Video HD)


Mishel :)

me ka mbetur fiksim kjo kenge   :perqafim

Temat e fundit