×
Hyrja
Profili

Pershendetje me kenge

Pershendetje me kenge

· 6177 · 114995

 • Postime: 12743

#5500 ne: 28-05-2013, 22:18:00
te shtrenjten time.....te vetmen qe e kam konsideruar jeten time

Hachiko: A Dog's Story - Soundtrack - Japan

 • Postime: 1283

#5501 ne: 28-05-2013, 23:16:50

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#5502 ne: 01-06-2013, 21:31:28

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#5503 ne: 01-06-2013, 21:36:46

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#5504 ne: 02-06-2013, 17:47:08
Shej me kengen e Ruslanes ;) ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#5505 ne: 02-06-2013, 17:47:44
ate me wild dance apo tjater?

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#5506 ne: 02-06-2013, 17:48:57

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#5507 ne: 02-06-2013, 17:52:36
ate me wild dance apo tjater?
Dance with wolfs ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#5508 ne: 05-06-2013, 22:28:08
Mishel Dream Flutur Sol dhe lali_yne

 • Postime: 12743

#5509 ne: 05-06-2013, 23:37:55
edhe i solit o lali edhe i flutres? lol

rrofsh yll

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#5510 ne: 06-06-2013, 07:34:50
Jo.mi..Solin e kam une..Lalin juve :P

Rrofsh Shej  :engjell:

 • Postime: 12743

#5511 ne: 06-06-2013, 08:24:50
hahahah ta ndajme nder vedi Lalin ta bojme lomsh me keq se c'o LOL


Shej , fluter , Sol ,Dreamm


ju pershendes me dashnin time te fundit :P • Postime: 12743

#5512 ne: 06-06-2013, 08:30:28
|Veten dhe vetem veten.......dhe ate qe me pershendeti me kete... :)

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#5513 ne: 06-06-2013, 09:06:18
hahahah ta ndajme nder vedi Lalin ta bojme lomsh me keq se c'o LOL


Shej , fluter , Sol ,Dreamm


ju pershendes me dashnin time te fundit :P


shume e bukur  :)

 • Postime: 12743

#5514 ne: 06-06-2013, 09:15:46
kenga qe me dhuruan eshte me e bukur vec :P

flutre kape

 • Postime: 12743

#5515 ne: 06-06-2013, 09:24:39
pershendes ata qe e pelqejne


 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#5516 ne: 06-06-2013, 09:27:09
kenga qe me dhuruan eshte me e bukur vec :P

flutre kapee kapa.. thanks :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#5517 ne: 06-06-2013, 09:45:43

 • Postime: 12743

#5518 ne: 06-06-2013, 09:49:41
e kapa.. thanks :)

shtrengoje fort e mos e shlo nashti :D

#5519 ne: 06-06-2013, 09:52:50
hahahah ta ndajme nder vedi Lalin ta bojme lomsh me keq se c'o LOL


Shej , fluter , Sol ,Dreamm


ju pershendes me dashnin time te fundit :P

mpaske lan te treten ne liste :(

dua te vecante nga ty o shpirt :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5520 ne: 06-06-2013, 09:56:15
Ncncncncn kurre s'jane happy keta njerez... :P
Ku ka me mire se ne mes shejtanes, flutres e dreamm ore? :P LOL


Flm, shejtane e mishel :perqafim

#5521 ne: 06-06-2013, 09:57:42
Ncncncncn kurre s'jane happy keta njerez... :P
Ku ka me mire se ne mes shejtanes, flutres e dreamm ore? :P LOL


Flm, shejtane e mishel :perqafim

une jam per fraksione jo per grupazhe :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#5522 ne: 06-06-2013, 09:58:40
mire e ka dreamm, gjithmone tu u anku se ca bon shejtonia ju :P

love u guys  :perqafim

#5523 ne: 06-06-2013, 09:58:59

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5524 ne: 06-06-2013, 10:04:27
Dreamm

Morphine - You Look Like Rain

Kjo me ben t'i drejtohem krevatit perseri :P :-[

Thnx perq

Temat e fundit