×
Hyrja
Profili

Pershendetje me kenge

Pershendetje me kenge

· 6177 · 114979

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5525 ne: 06-06-2013, 10:04:57
Invictus.....paska kooohe qe s'e kam degjuar kete :engjell: :engjell:

Cutting Crew -Died in your Arms Tonight

 • Postime: 12743

#5526 ne: 06-06-2013, 10:06:12
Sol...per ty
nga thellesia e shpirtit LOL


#5527 ne: 06-06-2013, 10:08:01
Sol...per ty
nga thellesia e shpirtit LOLDo vdes per thellesine e shpirtit tend o e vecanta ime )  :perqafim

 • Postime: 12743

#5528 ne: 06-06-2013, 10:09:03
e vecanta ...pa kenge....llafe bosh LOL LOL


#5529 ne: 06-06-2013, 10:09:09

#5530 ne: 06-06-2013, 10:10:29
e vecanta ...pa kenge....llafe bosh LOL LOLeee kam harru ti bej paste :D

Shaggy - Hey Sexy Lady ft. Brian & Tony Gold

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#5531 ne: 06-06-2013, 10:14:32
Njonin  ;)

James Morrison - I Won't Let You Go

 • Postime: 12743

#5532 ne: 06-06-2013, 10:14:40
eee kam harru ti bej paste :D

Shaggy - Hey Sexy Lady ft. Brian & Tony Gold


iiiiiiii ca konge.....


e mire na dhe ti ath LOL • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5533 ne: 07-06-2013, 09:49:22

 • Postime: 12743

#5534 ne: 07-06-2013, 10:13:51
Dreamm


 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5535 ne: 07-06-2013, 10:32:33
Dreamm
Awww thnx  :perqafim

Te pershendes me kete :engjell: "The Girl with Dragon Tatu" ;) :engjell:

Enya - Sail Away(Orinoco Flow)

 • Postime: 12743

#5536 ne: 07-06-2013, 10:46:53
ohhhhhh i kam lexuar tre librat dhe filmat i pashe

une skam dragon tatu...just a lovely name

Kush e pelqen

Nickelback - How You Remind Me

 • Postime: 12743

#5537 ne: 07-06-2013, 15:43:51

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#5538 ne: 07-06-2013, 15:50:48
ohhhhhh i kam lexuar tre librat dhe filmat i pashe

une skam dragon tatu...just a lovely name

Kush e pelqen

Nickelback - How You Remind Me


me pelqen shume :perqafim

 • Postime: 12743

#5539 ne: 07-06-2013, 16:03:29
lefton se se kam pershendet kurre


Kings Of Leon - Sex on Fire

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5540 ne: 07-06-2013, 21:51:33

 • Postime: 266

#5541 ne: 07-06-2013, 22:18:36

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5542 ne: 10-06-2013, 10:16:43

 • Postime: 12743

#5543 ne: 10-06-2013, 10:18:07
Lalin LOL


 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#5544 ne: 10-06-2013, 10:58:24

 • Postime: 12743

#5545 ne: 10-06-2013, 11:12:57
e pashe une ...po me tha mos i trego shejit se ku jam LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#5546 ne: 10-06-2013, 11:16:31
ktu ne forum e kisha fjalen une :D

 • Postime: 12743

#5547 ne: 10-06-2013, 11:17:40
aaaaaa jo ne forum se kam pa as une LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5548 ne: 10-06-2013, 20:30:31

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#5549 ne: 10-06-2013, 20:32:29

Temat e fundit