Pershendetje me kenge - 225 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Pershendetje me kenge

Pershendetje me kenge

· 6177 · 115155

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#5600 ne: 18-06-2013, 10:15:07
fenkju  :perqafim

per ty misha

Def Leppard - Love Bites

#5601 ne: 18-06-2013, 10:16:41
ishte ironi Solis....cne qe se kape :P

ou  :D

#5602 ne: 18-06-2013, 10:18:44

 • Postime: 12743

#5603 ne: 18-06-2013, 10:19:28
ou  :D

hajt mos u merzit....

ja per ty meqe po e nigjoj vete

The Rasmus - First Day Of My Life

#5604 ne: 18-06-2013, 10:21:50
Tks Mishel

kape dhe ti kete qe po degjoj une

Emma shaplin - spente le stelle (original)

 • Postime: 12743

 • Postime: 12743

#5606 ne: 18-06-2013, 10:23:24
Tks Mishel

kape dhe ti kete qe po degjoj une

Emma shaplin - spente le stelle (original)

kush te qerasi me ket me qe po me qeras mu LOL

rrofsh ..e kam fiksim kete ne fakt :perqafim

#5607 ne: 19-06-2013, 08:57:36

 • Postime: 12743

#5608 ne: 19-06-2013, 10:03:17

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#5609 ne: 19-06-2013, 14:37:25

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#5610 ne: 19-06-2013, 14:39:35

 • Postime: 12743

#5611 ne: 19-06-2013, 14:42:42
Shej dhe veten

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#5612 ne: 19-06-2013, 14:48:04
 :engjell: :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5613 ne: 19-06-2013, 16:25:50
Per Gjumashin....thnx :perqafim everything ok now!! :engjell: :perqafim

BEDRI ISLAMI-KUJTIMI I RINISE

#5614 ne: 20-06-2013, 14:26:49
MIshel :)

Sabri Fejzullahu & Kastriot Tusha - Pranvera ne Prishtine (Live)

 • Postime: 12743

#5615 ne: 20-06-2013, 14:28:23
rrofsh Sol...po sme pelqen ky tipi


per ty

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#5616 ne: 20-06-2013, 14:31:37
Ju pershendes.........                                                                                        Passenger - Let her go

 • Postime: 12743

#5617 ne: 20-06-2013, 14:42:32

#5618 ne: 20-06-2013, 14:44:19

 • Postime: 12743

#5619 ne: 20-06-2013, 14:48:23

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#5620 ne: 20-06-2013, 21:28:12

 • Postime: 12743

#5621 ne: 20-06-2013, 21:29:45
 :perqafim hejjj thnx ...me pelqen shume

per ty

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#5622 ne: 20-06-2013, 21:37:19
:perqafim hejjj thnx ...me pelqen shume

per tyshume e bukur  :engjell:

 • Postime: 12743

#5623 ne: 20-06-2013, 21:39:27
Staind - Outside (Video)

outside - staind


vetem veten!!!!

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5624 ne: 21-06-2013, 19:14:35
Kingu :engjell:

Swedish House Mafia - Don't You Worry Child ft. John Martin

Temat e fundit