Pershendetje me kenge - 225 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershendetje me kenge

Pershendetje me kenge

· 6177 · 135761

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5600 ne: 18-06-2013, 10:15:07
fenkju  :perqafim

per ty misha

Def Leppard - Love Bites

#5601 ne: 18-06-2013, 10:16:41
ishte ironi Solis....cne qe se kape :P

ou  :D

#5602 ne: 18-06-2013, 10:18:44

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5603 ne: 18-06-2013, 10:19:28
ou  :D

hajt mos u merzit....

ja per ty meqe po e nigjoj vete

The Rasmus - First Day Of My Life

#5604 ne: 18-06-2013, 10:21:50
Tks Mishel

kape dhe ti kete qe po degjoj une

Emma shaplin - spente le stelle (original)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5606 ne: 18-06-2013, 10:23:24
Tks Mishel

kape dhe ti kete qe po degjoj une

Emma shaplin - spente le stelle (original)

kush te qerasi me ket me qe po me qeras mu LOL

rrofsh ..e kam fiksim kete ne fakt :perqafim

#5607 ne: 19-06-2013, 08:57:36

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5608 ne: 19-06-2013, 10:03:17

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5609 ne: 19-06-2013, 14:37:25

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5610 ne: 19-06-2013, 14:39:35

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5611 ne: 19-06-2013, 14:42:42
Shej dhe veten

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5612 ne: 19-06-2013, 14:48:04
 :engjell: :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5613 ne: 19-06-2013, 16:25:50
Per Gjumashin....thnx :perqafim everything ok now!! :engjell: :perqafim

BEDRI ISLAMI-KUJTIMI I RINISE

#5614 ne: 20-06-2013, 14:26:49
MIshel :)

Sabri Fejzullahu & Kastriot Tusha - Pranvera ne Prishtine (Live)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5615 ne: 20-06-2013, 14:28:23
rrofsh Sol...po sme pelqen ky tipi


per ty

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#5616 ne: 20-06-2013, 14:31:37
Ju pershendes.........                                                                                        Passenger - Let her go

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5617 ne: 20-06-2013, 14:42:32

#5618 ne: 20-06-2013, 14:44:19

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5619 ne: 20-06-2013, 14:48:23

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5620 ne: 20-06-2013, 21:28:12

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5621 ne: 20-06-2013, 21:29:45
 :perqafim hejjj thnx ...me pelqen shume

per ty

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5622 ne: 20-06-2013, 21:37:19
:perqafim hejjj thnx ...me pelqen shume

per tyshume e bukur  :engjell:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5623 ne: 20-06-2013, 21:39:27
Staind - Outside (Video)

outside - staind


vetem veten!!!!

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5624 ne: 21-06-2013, 19:14:35
Kingu :engjell:

Swedish House Mafia - Don't You Worry Child ft. John Martin

Temat e fundit