Pershendetje me kenge - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershendetje me kenge

Pershendetje me kenge

· 6177 · 136508

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#650 ne: 15-03-2010, 13:47:20

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#651 ne: 15-03-2010, 13:57:29
Per shejtanen .......kjo me ngjan me ty :P

Xhoi - Harrakate ( E DIELL )


    :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#652 ne: 15-03-2010, 13:58:44
hahahaaaa fiks e ke gjet :)

 :perqafim :perqafim

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#653 ne: 16-03-2010, 20:59:30
nje pershendetje sidomos per meshkujt......... :P


Gli uomini non cambiano - Mia Martini


#654 ne: 17-03-2010, 20:56:57
Per te gjithe

"Zeshkanja ime" origjinal
Fenks! Fiksim trixat! :)
Per kengen dhe te tjeret kjo mqs me plq mua! :D

Naser Berisha - Kur mbetesh vet

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#655 ne: 18-03-2010, 00:53:09
Vuli per ty kjo e di qe e ke fiksim

Nora & Sinan - Pa FaT

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#656 ne: 18-03-2010, 00:59:19
shej per ty kjo po degjoje me kujdes
Zajmina ft Blero - Vec Ti (2010) - www.albahite.com

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#657 ne: 18-03-2010, 01:00:23

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#658 ne: 18-03-2010, 08:25:20

#659 ne: 18-03-2010, 18:34:26
Per missin qe i eshte fut mesimeve si puna ime! :D
 perq

Bliss - Wish You Were There

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#660 ne: 18-03-2010, 19:20:05
ahahhaha....thnx e dashur...  :puth

Kjo per ty...  :engjell:

Una Rosa Blu

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#661 ne: 20-03-2010, 16:28:41

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#662 ne: 20-03-2010, 16:33:09
per shejtanen
Blero - Te dua

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#663 ne: 20-03-2010, 20:26:38
Pershendes te gjithe ata qe pelqejne kete grup...:)
Edhe veten..:D :)

Angie - The Rolling Stones

Angie, Angie, when will those clouds all disappear?
Angie, Angie, where will it lead us from here?
With no loving in our souls and no money in our coats
You can't say we're satisfied
But Angie, Angie, you can't say we never tried
Angie, you're beautiful, but ain't it time we said good-bye?
Angie, I still love you, remember all those nights we cried?
All the dreams we held so close seemed to all go up in smoke
Let me whisper in your ear:
Angie, Angie, where will it lead us from here? ..

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#664 ne: 20-03-2010, 21:58:00

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#665 ne: 21-03-2010, 10:45:14
per honest

vasco rossi-sto pensando a te

kalofsh bukur

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#666 ne: 21-03-2010, 12:51:09
Brezin tim i pershendes me kete..:)

Hotel California - Eagles

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#667 ne: 21-03-2010, 13:00:12
ju pershendes me kengen  hani pini e kendoni  te nertila vreto   e mos kurseni    se 2012 po afron  :)  :p

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#668 ne: 21-03-2010, 14:03:31
Pershendes dreamm me kte kenge...me ben te enderroj ky tip...Po t'a jap edhe ty nje xhiro se ndoshta gjendemi diku-aty bashke... :P :engjell:

Bon Jovi - Always

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#669 ne: 21-03-2010, 16:11:06
 :D...ne fakt  videoklipi me pelqen me shume se kenga...per Bon..s'po flas :P
se rrezik frymezohem :D

Ja...te te pershendes ty me kete....eshte gjeja e pare qe me qeteson pas nje dite te  shemtut  ^o) :)

ARANJUEZ MON AMOUR

#670 ne: 21-03-2010, 17:04:53
..per Bon..s'po flas
se rrezik frymezohem :D
Po ta shohesh holle holle, me Bon i ke dhe ti crushat e tu! LOL
Tprsh :perqafim

 :D
"Twisted Nerve" Theme (Full Length Version)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#671 ne: 21-03-2010, 17:06:38
E pershendes komplet gjinine e bukur me kete kenge... :D :D


Joss Stone & James Brown Men's World

#672 ne: 21-03-2010, 17:10:26

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#673 ne: 21-03-2010, 18:47:29
:D...ne fakt  videoklipi me pelqen me shume se kenga...per Bon..s'po flas :P
se rrezik frymezohem :D

Ja...te te pershendes ty me kete....eshte gjeja e pare qe me qeteson pas nje dite te  shemtut  ^o) :)

ARANJUEZ MON AMOUR

Shume faleminderit e dashur!!

Une do te ve nje kengetar qe me pelqen jashte mase...jam dashuruar pa i marr leje atij :p

Charlie Winston - Like a Hobo (official video)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#674 ne: 21-03-2010, 21:50:35
kape ket ti shoqja sipershkrujtese :P

cu mme roberto murolo e mia martini

Temat e fundit