×
Hyrja
Profili

Pershendetje me kenge

Pershendetje me kenge

· 6177 · 114922

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#675 ne: 21-03-2010, 22:15:10

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#676 ne: 21-03-2010, 22:19:23

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#677 ne: 21-03-2010, 22:20:48
Thank's  :) Per ty milito!!

Po te vendos nje kenge timen  :) (jam pak metaliste jo shume sentimetaliste :p )


Metallica - Nothing Else Matters [Original Video]

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#678 ne: 21-03-2010, 22:21:08

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#679 ne: 21-03-2010, 22:26:51
Per te gjithe anetaret e rinje ........ aman sa qenket shtu :P

James Morrison - Please don't stop the rain

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#680 ne: 21-03-2010, 22:37:17
flm kengaime per JAMES MORRISON
per ty


Ederlezi - Goran Bregovic

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#681 ne: 21-03-2010, 22:39:27
Milito, s'ta pranoj..........me asocon me cergarett kjo...........ec me pershendet me nje tjeter :P

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#682 ne: 21-03-2010, 22:47:45
pse  gabim mire pra kete

Fabrika - Ribka

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 21-03-2010, 22:52:12
Lere se s'te shkokan per doresh pershendetjet .......... ja si duhet :P


Robbie Williams Bodies Official music video High quality

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#684 ne: 21-03-2010, 22:55:58
Lere se s'te shkokan per doresh pershendetjet .......... ja si duhet :P


Robbie Williams Bodies Official music video High quality
po kjo per cilin eshte ?

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#685 ne: 21-03-2010, 22:57:26
Per ty pra.......derisa te mesohesh nga praktika :P :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#686 ne: 21-03-2010, 22:58:36
ja kushtoj dikujt............. ...

Europe - The Final Countdown [HQ]

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#687 ne: 21-03-2010, 22:59:36
kalipso,dream, kenga, mishel, miss

Adriano Celentano & Mina - Acqua e Sale

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#688 ne: 21-03-2010, 23:00:16

Europe - The Final Countdown [HQ]

e degjova diku kete kenge sot ... me kujtove dicka

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#689 ne: 21-03-2010, 23:01:06
kalipso,dream, kenga, mishel, miss

Adriano Celentano & Mina - Acqua e Sale


Flm :perqafim

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#690 ne: 21-03-2010, 23:02:26
per honest

Tal Bachman She's So High

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#691 ne: 21-03-2010, 23:04:06
per honest

Tal Bachman She's So High


flm............ :-* :-* :-*

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#692 ne: 21-03-2010, 23:09:09

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#693 ne: 21-03-2010, 23:11:13

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#694 ne: 21-03-2010, 23:18:43

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#695 ne: 21-03-2010, 23:20:22
:) flm :perqafim

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#696 ne: 21-03-2010, 23:26:23

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#697 ne: 21-03-2010, 23:39:42

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 22-03-2010, 11:44:56
per Sky duke i uruar dhe nje jave te bukur e te kendshme sic eshte dhe vete :)

James Blunt - You're beautiful (Radio Edit)

kalofsh mire tesoro po dal une.

#699 ne: 22-03-2010, 11:48:13
rrofsh shej :)
kjo per ty, relaks si te ishte e djele sot! :D

perq

Maroon 5 - Sunday Morning

Temat e fundit