Pershendetje me kenge - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershendetje me kenge

Pershendetje me kenge

· 6177 · 136152

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#675 ne: 21-03-2010, 22:15:10

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#676 ne: 21-03-2010, 22:19:23

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#677 ne: 21-03-2010, 22:20:48
Thank's  :) Per ty milito!!

Po te vendos nje kenge timen  :) (jam pak metaliste jo shume sentimetaliste :p )


Metallica - Nothing Else Matters [Original Video]

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#678 ne: 21-03-2010, 22:21:08

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#679 ne: 21-03-2010, 22:26:51
Per te gjithe anetaret e rinje ........ aman sa qenket shtu :P

James Morrison - Please don't stop the rain

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#680 ne: 21-03-2010, 22:37:17
flm kengaime per JAMES MORRISON
per ty


Ederlezi - Goran Bregovic

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#681 ne: 21-03-2010, 22:39:27
Milito, s'ta pranoj..........me asocon me cergarett kjo...........ec me pershendet me nje tjeter :P

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#682 ne: 21-03-2010, 22:47:45
pse  gabim mire pra kete

Fabrika - Ribka

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 21-03-2010, 22:52:12
Lere se s'te shkokan per doresh pershendetjet .......... ja si duhet :P


Robbie Williams Bodies Official music video High quality

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#684 ne: 21-03-2010, 22:55:58
Lere se s'te shkokan per doresh pershendetjet .......... ja si duhet :P


Robbie Williams Bodies Official music video High quality
po kjo per cilin eshte ?

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#685 ne: 21-03-2010, 22:57:26
Per ty pra.......derisa te mesohesh nga praktika :P :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#686 ne: 21-03-2010, 22:58:36
ja kushtoj dikujt............. ...

Europe - The Final Countdown [HQ]

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#687 ne: 21-03-2010, 22:59:36
kalipso,dream, kenga, mishel, miss

Adriano Celentano & Mina - Acqua e Sale

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#688 ne: 21-03-2010, 23:00:16

Europe - The Final Countdown [HQ]

e degjova diku kete kenge sot ... me kujtove dicka

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#689 ne: 21-03-2010, 23:01:06
kalipso,dream, kenga, mishel, miss

Adriano Celentano & Mina - Acqua e Sale


Flm :perqafim

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#690 ne: 21-03-2010, 23:02:26
per honest

Tal Bachman She's So High

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#691 ne: 21-03-2010, 23:04:06
per honest

Tal Bachman She's So High


flm............ :-* :-* :-*

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#692 ne: 21-03-2010, 23:09:09

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#693 ne: 21-03-2010, 23:11:13

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#694 ne: 21-03-2010, 23:18:43

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#695 ne: 21-03-2010, 23:20:22
:) flm :perqafim

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#696 ne: 21-03-2010, 23:26:23

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#697 ne: 21-03-2010, 23:39:42

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 22-03-2010, 11:44:56
per Sky duke i uruar dhe nje jave te bukur e te kendshme sic eshte dhe vete :)

James Blunt - You're beautiful (Radio Edit)

kalofsh mire tesoro po dal une.

#699 ne: 22-03-2010, 11:48:13
rrofsh shej :)
kjo per ty, relaks si te ishte e djele sot! :D

perq

Maroon 5 - Sunday Morning

Temat e fundit