Pershendetje me kenge - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershendetje me kenge

Pershendetje me kenge

· 6177 · 143504

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#751 ne: 25-03-2010, 22:05:34
kena lind per qejf....me kete keng i persh te gjith forumistat kudo qe ndodhen...

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#752 ne: 25-03-2010, 22:18:25
Honesttttt...for U....Night  perq

Bon Jovi - Livin' On A Prayer


thnx honey..... perq perq

per ty e dashur

Don't Look Back In Anger

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#753 ne: 25-03-2010, 22:48:16
per militon.......... perq perq

"Dance Me To The End of Love" Leonard Cohen

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#754 ne: 26-03-2010, 16:32:19
per militon.......... perq perq

"Dance Me To The End of Love" Leonard Cohen
je si shpirt :puth

per ty e vec per ty
GIANLUCA GRIGNANI-SEI SEMPRE STATA MIA + TESTO.wmv
   :puth honest :puth

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#755 ne: 26-03-2010, 19:46:49
Per  ju te tre qe jeni onn mom.:) honest, endrra, milito..:)

Pink Floyd - Goodbye Blue Sky

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#756 ne: 26-03-2010, 19:51:12
Per  ju te tre qe jeni onn mom.:) honest, endrra, milito..:)

Pink Floyd - Goodbye Blue Sky

 :perqafim   :perqafim   perq

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#757 ne: 26-03-2010, 20:01:44

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#758 ne: 26-03-2010, 21:42:45
:)

EDONA & MILOTI - Per ty po flas

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#759 ne: 28-03-2010, 13:21:09
Per Sky...:D

Roy Orbison - She's A Mystery

#760 ne: 28-03-2010, 13:26:50
Apapapa, kush e paska shkrujt ate kng e une s'e dija! :D
Flm dreamm... perq
Per ty! :)

Tracy Chapman - Fast Car ( with lyrics)

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#761 ne: 28-03-2010, 17:39:23
per njerin............. ..

Arta Bajrami- I njejti ke mbet

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#762 ne: 28-03-2010, 20:20:45

#763 ne: 28-03-2010, 23:30:03
Pershendes te gjithe ata qe po ndjejne veren... kjo kng me kujton plazhin! :D

Anila Mimani & Bledar Daba - Dua

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#764 ne: 28-03-2010, 23:42:25
Pershendes te gjithe ata qe po ndjejne veren... kjo kng me kujton plazhin! :D

Anila Mimani & Bledar Daba - Dua
o lagjia kjo konga te gjitha mund ti kujtoj,po plazhin vetem jo gjej nji tjeter tu bofsha  :D

 • Postime: 323
 • Karma: +27/-2

#765 ne: 28-03-2010, 23:50:19
16.Skillz - A e din se feat. Tingulli 3nt

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 29-03-2010, 08:30:06
Atyre qe ju pelqen kjo.. :)

Ramzi ft. Ash King "Love Is Blind" (Official Music Video)

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#767 ne: 29-03-2010, 08:39:40
Aerosmith - I Don't Wanna Miss a Thing

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#768 ne: 29-03-2010, 10:50:51
per te tessorooooo :puth

Claudio Baglioni - Con tutto l'amore che posso

honest  shpirt :puth

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#769 ne: 29-03-2010, 11:29:25
Per Shejtane.....dhe Honest..

To the moon and back

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#770 ne: 29-03-2010, 11:30:07

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 29-03-2010, 11:32:30
Per Anesaa .... Ermira

U2 - Beautiful Day (with Lyrics)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#772 ne: 29-03-2010, 11:33:20

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#773 ne: 29-03-2010, 11:33:42
Per Shejtane.....dhe Honest..

To the moon and back


flm ...shume e bukur yll,me pelqen kjo kenge jashte mase :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#774 ne: 29-03-2010, 11:35:39
Per Sky...Miss..

Run - Snow Patrol

Temat e fundit