Pershendetje me kenge - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershendetje me kenge

Pershendetje me kenge

· 6177 · 150368

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#775 ne: 29-03-2010, 11:36:55

flm ...shume e bukur yll,me pelqen kjo kenge jashte mase :perqafim

Ka nje text shumee te bukur as well  :) perq

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#776 ne: 29-03-2010, 11:37:26
per te tessorooooo :puth

Claudio Baglioni - Con tutto l'amore che posso

honest  shpirt :puth

 :puth :puth...per ty

MINA E ADRIANO CELENTANO "Che t`aggia di" :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#777 ne: 29-03-2010, 11:38:15
..Per veten time...thjesht, me pelqen kjo kenge..

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#778 ne: 29-03-2010, 11:41:13

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#779 ne: 29-03-2010, 12:15:27
Per dreammSandi Thom-I wish I was a Punk Rocker

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#780 ne: 29-03-2010, 13:11:19
.......per njonen........

Eurythmics - The Miracle of Love

........  :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#781 ne: 29-03-2010, 13:14:49

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#782 ne: 29-03-2010, 13:28:10
per njonin ...

Diana Ross & Julio Iglesias - All Of You

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#783 ne: 29-03-2010, 14:57:28

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#784 ne: 30-03-2010, 11:59:07
Per Dream dhe Honest..Bonami..jan e ketu

James Blunt - You're Beautiful [OFFICIAL VIDEO]

 • Postime: 57
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#785 ne: 30-03-2010, 12:08:19
grazie Baby  :perqafim per ty e dreamm :)

BaBy CaN i HOLd You ToniGht - BoYzoNe

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#786 ne: 30-03-2010, 12:09:38
Hajde te ju pershendes dhe une ju te tre-ja qe jeni ketu :engjell: :engjell: :engjell:

Pixie Lott - Cry Me Out W/ Lyrics!!

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#787 ne: 30-03-2010, 12:47:48
Per dike...qe se shpejti do behet babi  perq

The Innocent One - Chris Spheeris

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#788 ne: 30-03-2010, 17:02:46
per tesoron per shpirtin per oksigjenin per ty honest :puth

Joe Cocker - You Can Leave Your Hat On

hooooooonnneeeeeeee stttttttttttttt  :puth

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#789 ne: 30-03-2010, 17:04:47
per tesoron per shpirtin per oksigjenin per ty honest :puth

Joe Cocker - You Can Leave Your Hat On

hooooooonnneeeeeeee stttttttttttttt  :puth

oooooooooo..... e preferuara ime...... :XX :XX

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#790 ne: 01-04-2010, 00:59:01
........per njonen......!!!!!!!!!!............... :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#791 ne: 01-04-2010, 01:04:43
per njonin :)

Avrai

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#792 ne: 01-04-2010, 01:11:05
Honest kjo per ty

When you're gone - The Cranberries Lyrics

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#793 ne: 01-04-2010, 10:25:15
Per njonin dhe per njonen :D :perqafim

Sting - Shape Of My Heart

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#794 ne: 01-04-2010, 10:29:19
Honest kjo per ty

When you're gone - The Cranberries Lyrics


flm yll....kjo per ty shej........ :)
Bring Me to Life - Evanescence

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#795 ne: 01-04-2010, 14:13:39
per tessoron :puth

Taylor Swift - Love Story

honest ,honest ,honesttttt :puth

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#796 ne: 01-04-2010, 15:02:12
Ahhh Shejtanen dhe Noto. pershendes me ket..:) :)

Duran Duran - Notorious (2003 Digital Remaster)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#797 ne: 01-04-2010, 15:06:50
Ne-Yo - Closer


Kujt ti pelqej gjujuni :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#798 ne: 01-04-2010, 15:17:08
Ahhh Shejtanen dhe Noto. pershendes me ket..:) :)


thnx Dreamm :)

kjo per ty perq

Dream on - Nazareth

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#799 ne: 02-04-2010, 14:02:00
Keta stafi qe jemi ON per momentin.. :D :)..Hope u like it

Westlife - When You Tell Me That You Love Me (With Lyrics)

Temat e fundit