Pershendetje me kenge - 33 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershendetje me kenge

Pershendetje me kenge

· 6177 · 135766

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#800 ne: 02-04-2010, 14:07:12
 :D ;) :) Baby :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#801 ne: 02-04-2010, 14:19:27
thnx Baby perq

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#802 ne: 02-04-2010, 15:08:53
FLm baby.. :)
e vazhdoj pershendetjen edhe une,, :)

S'e kam degjuar moti kete, :)

 PET SHOP BOYS - Go west

#803 ne: 02-04-2010, 22:50:22
Pershendes Mishelin me urimet me te mira per nderin qe i beri shoqerise,
duke sjelle ate yll te vockel ne jete! :D perq

Top Media Group - Rrisim Jeten Tone

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#804 ne: 02-04-2010, 23:44:26
.......per Misss......

BOLERO-RAVEL

....... :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#805 ne: 03-04-2010, 00:00:31
Rrofsh Fabi...  :perqafim


Kjo per ty!

Serenade Schubert

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#806 ne: 03-04-2010, 10:49:28
  per honest e vetem per ty xemel

Leonard Cohen 1000 kisses deep

tessooooooroooooo :puth

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#807 ne: 03-04-2010, 10:59:59
  per honest e vetem per ty xemel

Leonard Cohen 1000 kisses deep

tessooooooroooooo :puth


flm......per ty tesoro......

Lita Ford - Close My eyes Forever

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#808 ne: 03-04-2010, 11:09:50

flm......per ty tesoro......

Lita Ford - Close My eyes Forever
grazie tessoroooo ku mi gjen keto o shpirt :puth

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#809 ne: 04-04-2010, 01:06:52
spring....kape,per ty........... LOL LOL

Dashnor Diko - Bananja

#810 ne: 04-04-2010, 01:14:52
Muahahahahaha...... Shume flm honest, ka dal ish zysha ime sociologjise te kjo video! LOL Imagjino si abuzohej ky fakt ne shkolle te mesme... :D

Ju pershendes juve qe jeni on honest, oqean! :)

Kjo nate sa nje Jete-Leonard Bombaj feat Aleksander Gjoka

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#811 ne: 04-04-2010, 01:16:53
Muahahahahaha...... Shume flm honest, ka dal ish zysha ime sociologjise te kjo video! LOL Imagjino si abuzohej ky fakt ne shkolle te mesme... :D

Ju pershendes juve qe jeni on honest, oqean! :)

Kjo nate sa nje Jete-Leonard Bombaj feat Aleksander Gjoka


o zot sa pas me kthen ne kohe kjo kenge...o dreq se sot behem nje vit me e madhe dhe  ndjej nostalgji per vite me pare.....

#812 ne: 04-04-2010, 01:22:15
o zot sa pas me kthen ne kohe kjo kenge...o dreq se sot behem nje vit me e madhe dhe  ndjej nostalgji per vite me pare.....

Nostalgjine merre si motivim per krijimin e kujtimeve akoma me te bukura ne te ardhmen! :)

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#813 ne: 04-04-2010, 01:22:46

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#814 ne: 04-04-2010, 01:23:40
Nostalgjine merre si motivim per krijimin e kujtimeve akoma me te bukura ne te ardhmen! :)


thnx    dear............ perq perq

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#815 ne: 04-04-2010, 01:28:25
I bashkangjitem urimit te sky per Honest :)

Aleksande Gjoka - A do te vish (Alo - Alo)

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#816 ne: 04-04-2010, 01:31:55

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#817 ne: 04-04-2010, 01:36:45
prsh te gjitha gocat e forumit............ :)

Vajzat e fshatit tim

#818 ne: 04-04-2010, 01:39:09
prsh te gjitha gocat e forumit............ :)

Vajzat e fshatit tim
Hahaha... rrofsh! :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#819 ne: 04-04-2010, 14:45:51

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#820 ne: 04-04-2010, 14:49:39

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#821 ne: 04-04-2010, 20:22:32
Ket  Honest e pershnes me kete kenge... :DKevin Lyttle - Turn Me On (official Video)

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#822 ne: 04-04-2010, 20:24:31
mos me thuaj ket......more vesh... :D :D...ty te prsh me kete.....

Massari - Bad Girl

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#823 ne: 04-04-2010, 20:26:02
Moooooooooooooo.... .......... :Dhttp://www.youtube.com/watch#!v=7_vIG-Fd3LA&feature=related

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#824 ne: 04-04-2010, 21:15:08
per njonin....... :)

Flori & Alketa - Merrme te fundit nate

Temat e fundit