Pershendetje me kenge - 34 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershendetje me kenge

Pershendetje me kenge

· 6177 · 129205

 • Postime: 194
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#825 ne: 04-04-2010, 21:23:26

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#826 ne: 04-04-2010, 21:37:02

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#827 ne: 05-04-2010, 23:03:05
Fool's Garden - Lemon Tree

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#828 ne: 05-04-2010, 23:05:22
pershendes tesoron............ ..

another day in paradise

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#829 ne: 05-04-2010, 23:07:23
......per komshien .....

AMEDEO MINGHI Notte Bella Magnifica

........... :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#830 ne: 06-04-2010, 01:08:56

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#831 ne: 06-04-2010, 12:03:27
pershendes tesoron............ ..

another day in paradise
flm amore mio je magjia ti amoooooo honesttttt :puth
per ty o jeta ime ,per ty xemel  :perqafim

Taylor Swift - Love Story

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#832 ne: 06-04-2010, 14:48:13
.........per komshien........... ..

chi mai

........... :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#833 ne: 06-04-2010, 14:52:49

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#834 ne: 07-04-2010, 00:39:10
.......per Shej......dhe Misss ....

Sting - Fragile (The Full Video)

....... :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#835 ne: 07-04-2010, 00:44:34

#836 ne: 07-04-2010, 01:24:09

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#837 ne: 07-04-2010, 01:26:55
Per te pagjumet... :(

MikiMix - E la notte se ne va

hiiiiiiiiii........ .jam ketu me brad,george,leo,matt...... :P

#838 ne: 07-04-2010, 01:29:12
hiiiiiiiiii.........jam ketu me brad,george,leo,matt...... :P

Fck! ^o) E dija qe sduhet te isha larguar! LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#839 ne: 07-04-2010, 01:33:06
Fck! ^o) E dija qe sduhet te isha larguar! LOL

te prita ty....se mu merziten keta mua,sidomos ky leo..... LOL

#840 ne: 07-04-2010, 01:36:46
te prita ty....se mu merziten keta mua,sidomos ky leo..... LOL
E te mori e mira ty! LOL
Mqs tqeka merzit tpershendes me ket balerinin te klipi :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#841 ne: 07-04-2010, 01:42:58
E te mori e mira ty! LOL
Mqs tqeka merzit tpershendes me ket balerinin te klipi :Dncuq jo....tipi i leos dhe ky.e di cfare ?me mire lefterat shqiptare,se keta mi te keqen se mbakan fare........... LOL LOL

#842 ne: 07-04-2010, 01:46:20
ncuq jo....tipi i leos dhe ky.e di cfare ?me mire lefterat shqiptare,se keta mi te keqen se mbakan fare........... LOL LOL

pffffff........ :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#843 ne: 07-04-2010, 01:55:52
spring............ :)

Kënga e jetës

#844 ne: 07-04-2010, 01:57:48

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#845 ne: 07-04-2010, 02:00:56
honest  :trendafili

Westlife Ft Delta Goodrem - All Out Of Love

jane 4 ketu apo mos po me bejne syte mua nga tequila..... :P :D

#846 ne: 07-04-2010, 02:02:32
Hahaha, 4 jane + 1 F! :D

 • Postime: 213
 • Karma: +5/-0

#847 ne: 07-04-2010, 08:36:42
for my special one  perq

"I Love You Always Forever" Donna Lewis Lyrics

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#848 ne: 08-04-2010, 12:34:48
Dream

KILL BILL Soundtrack - Don't Let Me Be Misunderstood

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#849 ne: 08-04-2010, 12:47:19

Temat e fundit