Pershendetje me kenge - 35 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershendetje me kenge

Pershendetje me kenge

· 6177 · 128926

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#851 ne: 08-04-2010, 12:53:06
Shejtaneeee Kissssss...
For U

D.E.B.S.- never known a girl like you before

thnx.... fantastike me pelqen jashte mase ;) kisss dhe une perq

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#852 ne: 08-04-2010, 12:56:29

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#853 ne: 08-04-2010, 12:57:19

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#855 ne: 08-04-2010, 13:24:40
thnx dear.........

R.E.M.-Losing My Religion(With Lyrics)

 :)


Thnx... edhe kete e degjoj shpesh mi piac .... perq

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#856 ne: 08-04-2010, 13:25:49
nje pershendetje nga thelelsia e zemres....per shefen time...... :D

Archive - Fuck you

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#857 ne: 08-04-2010, 13:33:37
nje pershendetje nga thelelsia e zemres....per shefen time...... :D

Archive - Fuck you

me leje a mund ta pershendes ene ket timen me kete kenge :P LOL LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#858 ne: 08-04-2010, 13:42:43
me leje a mund ta pershendes ene ket timen me kete kenge :P LOL LOL

me ate rast kush do te pershendese shefat ,ja ku e ka kengen e pershtatshme....... . LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#859 ne: 08-04-2010, 13:44:34
Dreamm,Shej,Spring.Misss,Anesaa................. :perqafim

Tracy Chapman - Give me one reason

#860 ne: 08-04-2010, 16:37:39
Dreamm,Shej,Spring.Misss,Anesaa................. :perqafim
Tracy Chapman - Give me one reason

Rrofsh, mire ishte dhe ajo Fuck You! :D

Per ty dhe gjithe goca cunat qe mund ta kene qejf...

Eranda Libohova - Bota iluzion

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#861 ne: 08-04-2010, 21:05:50
spring............. .... perq

SOUL ASYLUM Runaway Train

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#862 ne: 08-04-2010, 22:26:56


Ju pershendes!

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#863 ne: 08-04-2010, 23:23:57
Gjithe vajzat e forumit...:)

Great Chinese State Circus - Swan Lake

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#864 ne: 19-04-2010, 00:32:26
Pershendes ne veçanti Dreamm  :)   :perqafim

Kelly Family Fell in love with an alien lyrics

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#865 ne: 19-04-2010, 22:36:33

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#866 ne: 22-04-2010, 23:35:58

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#867 ne: 23-04-2010, 09:30:57
per gjithe gocat e forumit........... LOL LOL

Dashnor Diko - Bananja

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#868 ne: 23-04-2010, 09:53:44

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#869 ne: 23-04-2010, 10:31:58
Kujt ti pelqeje Lara...

Lara Fabian-I guess I loved you

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#870 ne: 23-04-2010, 10:34:27
Pershendes ne veçanti Dreamm  :)   :perqafim


 :P :perqafim

per endrren  :)

Lara Fabian - You're Not From Here

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#871 ne: 24-04-2010, 20:19:01

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#872 ne: 24-04-2010, 22:59:05

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#873 ne: 25-04-2010, 14:55:14
Awwww Thnx Shejtane :perqafim.....God.. me shpuri ne nje bote tjeter....

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#874 ne: 30-04-2010, 13:49:41
prsh goca ,cuna te gjithe bashke....... :D :P :P

Fool's Garden - Lemon Tree

Temat e fundit