×
Hyrja
Profili

Pershendetje me kenge

Pershendetje me kenge

· 6177 · 114956

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#975 ne: 06-07-2010, 12:02:49
Vetenn  :D :)..dhe kujt ti pelqeje.. :)

Dreams~ yiruma

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#976 ne: 06-07-2010, 12:20:38
Vetenn  :D :)..dhe kujt ti pelqeje.. :)

Dreams~ yiruma

egoiste e poshter :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#977 ne: 06-07-2010, 12:23:42
hahhah he moj..se ty s'te ndaj dot nga vetja ;)
pastaj I miss some Dreams ^o) :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#978 ne: 06-07-2010, 12:26:25
e mire po ta fal :P kjo per ty  :perqafim

Moonlight

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#979 ne: 06-07-2010, 12:30:21
Ohhh God..Bless Ur Soul.. :perqafim

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#980 ne: 06-07-2010, 12:46:49
vetem per njonin :D

I got you baby

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#981 ne: 07-07-2010, 12:32:33

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#982 ne: 07-07-2010, 12:34:06

 • Postime: 277

#983 ne: 07-07-2010, 12:34:40
Mister X........... :)

Depeche Mode - Enjoy The Silence original (not live)

shume fort e don Mister x  :engjell:

por

edhe Mister X sa po me referohej se te don me fort :perqafim 

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#984 ne: 07-07-2010, 12:35:01
Nje kenge per gjithe gocat e forumit :D  lopa))

Mondy feat Tony White Akullore Origjinal HHD

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#986 ne: 07-07-2010, 18:31:22
 Sh. te pershendes  ^o) :)

Fields Of Gold Sting

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#987 ne: 07-07-2010, 18:32:44
shume thnx  :perqafim te pershendes dhe une me ket dhe te uroj pushime te mbara ket vere  ;)

Residence DeeJays & Frissco - SEXY LOVE (Club mix)

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#988 ne: 08-07-2010, 13:07:13
prsh tipin ......... :)

Magic of Bollywood - I FEEL YOU

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#989 ne: 08-07-2010, 13:17:54

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#990 ne: 08-07-2010, 13:19:39
opppa opppa Tipi :P LOL

po mi .....i pelqen shume kjo kenga ,keshtu me ka thene  LOL  :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#991 ne: 08-07-2010, 13:23:24
po mi .....i pelqen shume kjo kenga ,keshtu me ka thene  LOL  :P

opppa oppaaaa i iku zeri tipit :P LOL LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#992 ne: 08-07-2010, 13:26:15
opppa oppaaaa i iku zeri tipit :P LOL LOL

eshte zhytur ne mendime.....me sakte po shfrytezon gjithe imagjinaten   LOL LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#993 ne: 08-07-2010, 13:30:36
hahahahaaa LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#994 ne: 08-07-2010, 15:04:35
prsh tipin ......... :)

Magic of Bollywood - I FEEL YOU
  rrofsh rrofsh mgjth kengen se kam hic qejf :P :P :P

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#995 ne: 08-07-2010, 15:05:06
po mi .....i pelqen shume kjo kenga ,keshtu me ka thene  LOL  :P
te cili vesh ta thashe se nuk e mbaj mend ;) LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#996 ne: 08-07-2010, 15:05:27
  rrofsh rrofsh mgjth kengen se kam hic qejf :P :P :P


hahahhahahhaha po ti me the qe te pelqente more  :D :P

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#997 ne: 08-07-2010, 15:06:22

hahahhahahhaha po ti me the qe te pelqente more  :
do kem qene ne momente delikate dhe pale cte kam thene tjeter ;) LOL LOL  nje nga ato edhe per kete kengen :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#998 ne: 08-07-2010, 15:07:43
do kem qene ne momente delikate dhe pale cte kam thene tjeter ;)  LOL  nje nga ato edhe per kete kengen :P

aha.......ose une te kam ngaterruar me dike tjeter :P  LOL

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#999 ne: 08-07-2010, 15:08:10
aha.......ose une te kam ngaterruar me dike tjeter :P  LOL
problemi yt ai jo i imi. ;)

Temat e fundit