Pershendetje me kenge - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pershendetje me kenge

Pershendetje me kenge

· 6177 · 149384

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 17-06-2008, 22:22:40
Pershendesni njeri tjetrin me kenge :D


Un perhsendes te gjithe adhuruesit e muzikes house


Alex Gaudino - Watch Out

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 17-06-2008, 22:23:54
Une pershendes njerin me kengen - Te dua si femije,, ;)

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 17-06-2008, 22:27:23
Per Mishin kjo kenga  :P


 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 17-06-2008, 22:30:10
Për Mishin kjo kenga  :PMishi eshte me burrin,,, :P,,,dhe kjo eshte kenga ime,,,, :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 17-06-2008, 22:31:07
Kjo per Capkenen  :P

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 17-06-2008, 22:33:24
Kjo per ata qe e pleqejne  :P


 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 17-06-2008, 22:38:29
Kjo per komshien time  :P

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 17-06-2008, 22:42:58
Kjo esht per dream


 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 17-06-2008, 22:48:58
Pershendetje per njeren me
I will always love you

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 17-06-2008, 22:50:58
My heart will go on - Celine Dion
Përshëndes lepurushin tim,, :P

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 17-06-2008, 22:51:31
Per dreza  :P


 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 17-06-2008, 23:13:42
oooooooooh zot sa me pelqej kjo kag me bere teme pikon loti,,flm shum mistrec

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 17-06-2008, 23:17:56
ti di shijet un mi  :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 17-06-2008, 23:27:09
S'ka kenge tani per tani,,,u mbaruan  te gjitha,,, :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#14 ne: 17-06-2008, 23:28:04
Kete siper me kengen ...Somebody's me te Erique Iglasias

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 18-06-2008, 00:15:17
Kete siper me kengen  Me fal - Sinan Hoxhes,, :(

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 18-06-2008, 10:48:20
hehehe qershija te përshëndes me kagen ,mooos tani,kalle kalle opaaaaaaaaaaaa shkum KS fiiiiiiiiiiiiu xik :P :P :P

#17 ne: 18-06-2008, 13:05:42
Kjo për Capkenen  :POre ti rrofsh po me gjej ndonje kenge melankolike si jam vete :D

#18 ne: 18-06-2008, 14:18:09
Capin me kete kenge....meqe jemi njesoj nga gjendja sot...


The Same Sun
I cannot sleep tonight, I have you on my mind,
Even the wind is calling your name,
Though you are far away, I feel that you are near,
Whispering words from over the sea,
And if you wake in your night,remember that I will be here;

And like the same sun, that's rising on the valley with the dawn,
I will walk with your shadow and keep you warm,
And like the same moon, that's shining through my window here tonight,
I will watch in your darkness, and bring you safely to the morning light.

Where there is love like this, forever, for all time,
I will be there, wherever you lie,
And where there are hearts that live together in one soul,
Nothing on earth will keep us apart,
And if you're crying inside, remember that I will be here;

And like the same sun that's rising on the valley with the dawn,
I will walk with your shadow and keep you warm,
And like the same moon that's shining through my window here tonight,
I will watch in your darkness, and bring you safely to the morning light;
I Love you, I love you, I love you;

And if you're crying inside, remember that I will be here;

And like the same sun, that's rising on the valley with the dawn,
I will walk with your shadow and keep you warm,
And like the same moon that's shining through my window here tonight,
I will watch in your darkness and bring you safely to the morning light;

Same sun, same moon,
Same sun, same moon,
Same soul, same heart,
Same World, same stars - you will be forever in my world;

Same sun, same moon,
Same sun, same moon,
Same soul, same heart, oh, I love you I love you I love you,
Same world, same stars - you will be forever in my heart.

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 18-06-2008, 17:19:54
Prsh Mishin me kengen * 2 dele 300 pare  :P

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 18-06-2008, 18:14:29
NJE PERSHENDETJE PER Oqeanin
ME KENGEN E ERMIRA KOLA--ME KE NJE BORXHNJE PERSHENDETJE PER CHARLIE 
me kengen chupa chupaNJE PERSHENDETJE per cikito
me kengen fevgo xana--sotis volanisPERSHNDES DHE BERNIN ME KENGEN E KASTRIOT TUSHES
FORCA ELBASANI

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#21 ne: 18-06-2008, 18:17:06
NJE PERSHENDETJE PER CHARLIE 
me këngën chupa chupaHahahah cfare kenge eshte kjo keshtu oree ...:D

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 18-06-2008, 18:24:15
Hahahah çfarë kenge është kjo kështu oree ...:D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#23 ne: 18-06-2008, 18:27:01
Hahahah...a do ti chupa chupa ore :D :D  une kam para :D

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 18-06-2008, 18:31:19
Hahahah...a do ti chupa chupa ore :D :D  unë kam para :D


shumm mir, me blej nje tuf atere

Temat e fundit