Përshëndetje për... - 41 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 79362

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#1000 ne: 26-02-2005, 23:52:46
flm dorina :lule

pershendes te gjithve pa perjashtim.. :pafshim :pafshim

#1001 ne: 06-03-2005, 11:28:16
Pershendes te gjith antaret e forumit :)

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#1002 ne: 06-03-2005, 11:32:03
Edhe une ju pershendes te gjitheve

Ne vecanti BeRnin sepse me dhuroi nje buqete me lule shume te bukura.


#1003 ne: 06-03-2005, 11:45:48
Meqene se me urove ne vecanti hat di ta ngrejm nje dolli  :puth • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#1004 ne: 06-03-2005, 11:47:20
Uaaaaa sa i mire
Gezuar ylli

Nje dolli per ty

Fat edhe mbaresi ne kudo ne jete,
Zoti te bekofte ty edhe te gjithe ato qe do.

GEZUAR :puth

#1005 ne: 07-03-2005, 13:28:01
Uaaaaa sa i mire
Gezuar ylli

Nje dolli per ty

Fat edhe mbaresi ne kudo ne jete,
Zoti te bekofte ty edhe te gjithe ato qe do.

GEZUAR :puth

thx rrusho :puth

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull

#1006 ne: 07-03-2005, 14:19:05
mithi flm per pershendetjen :D

 • Postime: 12234

#1007 ne: 07-03-2005, 14:29:06
Ku ku sa keq te jesh i dukshem-padukshem... :D...ska i pershendetje per mu :-\

 • Postime: 285
 • Gjinia: Femer

#1008 ne: 10-03-2005, 12:05:26
Pershendes  
shkodrane
fiona
rosela  
lisa
JaM_VlOnJaTe
camarroken
amela
milanisten
shqiptaren
bebilogel
linavl
zhade
tolinda
capkenen  
sexy
angeldeviled
anonimus
alda
Hersianen
Blerinen
Queen
Gaxhijen
lina
^eLjIeRtEa^  
agata
dor-ina
SEXY_GIRL
miss_vajza


stalion  
gjumashit
max
berni  :perqafim se ksihe dhe ditelindjen ti
fizi_coll
ulerima_r
eri
ace  
lefterin
machor
johni
Sulltanin
Michelinin
gjeneralin
bukuroshin
deejay........

e gjith te tjeret
 :pafshim :puth

 • Postime: 12234

#1009 ne: 10-03-2005, 12:58:10
Flm...shum kjo e pritur prej teje se je shum e kujdesshme... :puth...mos u humb po hajde me shpehs ke mahalla jone... ;)

 • Postime: 2581
 • Gjinia: Mashkull

#1010 ne: 10-03-2005, 17:00:40
edhe un te pershendes ty o shef 8)

 • Postime: 12234

#1011 ne: 13-03-2005, 18:39:08
E paske memorien e forte....krejt forumi ne liste te koka :D....

 • Postime: 1315
 • Gjinia: Mashkull

#1012 ne: 13-03-2005, 19:03:51
pershendes veten time :D

 • Postime: 277
 • Gjinia: Femer

#1013 ne: 14-03-2005, 05:45:07
Pershendetje dhe ti Miss~vajza :puth

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1014 ne: 14-03-2005, 06:24:22
Missi rofsh hon, edhe un te pershendes ty :puth edhe te gjithe ato qe kane harruar te me pershendesin :tym

 • Postime: 277
 • Gjinia: Femer

#1015 ne: 14-03-2005, 06:26:42
Missi rofsh hon, edhe un te pershendes ty :puth edhe te gjithe ato qe kane harruar te me pershendesin :tym

Posi posi, shpija bamiresise ne ktu, pershendetjet me lopate :P

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull

#1016 ne: 14-03-2005, 06:30:17
Un pershendes te gjith Elbasanllinjt sot se i takon :)

Bjondina_el e para se me puthi jo per ndonje gje  :puth

Ada_el,Ena,Camarrokja,Blerina,Alkea,Katilja,sexy,ace,redi,ice,loti,iliri,informacione etj spo i mbaj mend emrat.

Kalofshi nje dite te mire Gezuar Festen  :pafshim :pafshim

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1017 ne: 14-03-2005, 06:43:16
RRofsh Berno. Un per veten e ime i pershendeta te tema jone. Po nejse po i fus ene i te pershendetme ketu.
Hajde gezuar edhe njehere.
Ty camarroke te kam zili se je ne Elbasan dhe po me ban qef, kushedi sa bollokume do kesh hang deri ime. :puth

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#1018 ne: 14-03-2005, 06:43:55
Edhe une pershendes te gjithe Elbasanllinjte

Kalofshi nje dite te mbare, nje jave te kendshme, nje muaj te bukur, edhe nje jete te lumtur :puth

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1019 ne: 20-03-2005, 01:55:20
Pershendetje te gjitheveeeeeeeeeeee ee :D

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull

#1020 ne: 20-03-2005, 02:00:42
Sa na pat marre malli per ty  :D

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1021 ne: 20-03-2005, 02:01:55
U dashka ta bej si gjithmone i perjashtim :D

Nje pershendetje te vecante fare per camarroken :puth dhe shtrigen :perqafim qe me paskan pershendetur.

Jeni njeshe fare! Xhan Xhan :)

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1022 ne: 20-03-2005, 02:03:42
Berno ke kishte marre malli kshu :P

Hajde iher i pershendetje ty se e pashe qe me kishe permend ne disa vende ;) :perqafim

 • Postime: 2901
 • Gjinia: Femer

#1023 ne: 20-03-2005, 03:33:02
Ju pershenndes tegjithve ne vecanti..
Miss-Vajze dhe Shtrigen :puth :puth

Me kaloshi gjith nje te djele sa me te bukur :pafshim

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1024 ne: 21-03-2005, 12:21:59
Shkodrane maje mend vec :P

Temat e fundit