Përshëndetje për... - 44 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 79566

 • Postime: 4466
 • Gjinia: Femer

#1075 ne: 31-03-2005, 20:58:50
Berniiiiiiiiiiiiiii iii  :puth :perqafim
E di ti do me marri malli shume mua se skam me ke te zihem :D :lalala
Shko bej i xhiro andej nga dentistja e puthe icik per mua :puth :perqafim

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#1076 ne: 31-03-2005, 21:04:00
Berniiiiiiiiiiiiiiiiii  :puth :perqafim
E di ti do me marri malli shume mua se skam me ke te zihem  :lalala
Shko bej i xhiro andej nga dentistja e puthe icik per mua :puth :perqafim

Do ti them ndonje tjetri qe te zihet me ty  :D

P.s Kam frike se me shkull ndonje dhemball se sme kan ngelur dhe shum  :D

 • Postime: 4466
 • Gjinia: Femer

#1077 ne: 31-03-2005, 21:04:43
oooookkkkkk meqense un sdo jem per nje jave ne forum po ju pershendes te gjithveeeeee dhe vecanerisht..

motrat..(lisa,shkodranja,milanistja)
camarrokja
rosela
fiona
alda
sunrise
enushe
baby
ad
amela
ada el
aba

 :perqafim
---------------------------
lepulushiiiiii
berniii
machor
lefter
max
arshiku
kosovari_toni
gjumashii
besim
--------------

kalofshi sa me mireeeeeee

flasim mbas nje javeeeeeeeeeeeeeeee// :pafshim :pafshim


Edhe une te pershendes ty  :perqafim
Kaofsh mire edhe ishalla kalon shpejt kjo jave se do e ndjejme mungesen tuaj :occ :perqafim

 • Postime: 4466
 • Gjinia: Femer

#1078 ne: 31-03-2005, 21:06:11
Berniiiiiiiiiiiiiiiiii  :puth :perqafim
E di ti do me marri malli shume mua se skam me ke te zihem  :lalala
Shko bej i xhiro andej nga dentistja e puthe icik per mua

Do ti them ndonje tjetri qe te zihet me ty  :D

P.s Kam frike se me shkull ndonje dhemball se sme kan ngelur dhe shum  :D


hehehheheheheheh ja ke friken eeee :D
Ec se po i them une mos ma prek bernin se po vjen vec te puthi per mua :D

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1079 ne: 31-03-2005, 23:10:30
Stalionce ku do ikesh ti? :(

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1080 ne: 31-03-2005, 23:20:49
E përshëndes Enushen. :)
Natën e mirë e gjumë të ëmbël!

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#1081 ne: 31-03-2005, 23:24:02
Berniiiiiiiiiiiiiiiiii  :puth :perqafim
E di ti do me marri malli shume mua se skam me ke te zihem 
Shko bej i xhiro andej nga dentistja e puthe icik per mua

Do ti them ndonje tjetri qe te zihet me ty  :D

P.s Kam frike se me shkull ndonje dhemball se sme kan ngelur dhe shum  


hehehheheheheheh ja ke friken eeee
Ec se po i them une mos ma prek bernin se po vjen vec te puthi per mua :D

Eshte Mami jot ajo jo e imja skam qejf ta puth  :)

Kur te shkosh vet puthe, me shum se puth se kam qajtur ja 2 ose 3 here prej Mamit tat looooooool  :D :D

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1082 ne: 31-03-2005, 23:25:43
Përshëndes Bernin dhe i uroj të kalojë sa më bukur në Shqipëri. Nëse të qet rruga në Kosova lëshoma një zë. :)
Do të më mungosh...po thotë Milanistja pra. :)

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1083 ne: 01-04-2005, 20:26:13
oooookkkkkk meqense un sdo jem per nje jave ne forum po ju pershendes te gjithveeeeee dhe vecanerisht..

motrat..(lisa,shkodranja,milanistja)
camarrokja
rosela
fiona
alda
sunrise
enushe
baby
ad
amela
ada el
aba

 :perqafim :perqafim :perqafim
---------------------------
lepulushiiiiii
berniii
machor
lefter
max
arshiku
kosovari_toni
gjumashii
besim
--------------

kalofshi sa me mireeeeeee

flasim mbas nje javeeeeeeeeeeeeeeee// :pafshim :pafshim


Edhe une te pershendes Stalioni dhe ja kalofsh sa me bukur kudo qe te shkosh dhe me kedo qe te kesh prane.

P.S Missi shume shume funy avatari :occ

 • Postime: 4365
 • Gjinia: Femer

#1084 ne: 01-04-2005, 20:53:00
ej po ca e ke ate te barku mi.....tattoo apo esht pala e dhjamit :D :-*

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1085 ne: 01-04-2005, 20:54:34
E përshëndes Enushen me një këngë çfarë të ka dëshirë ajo. :)

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1086 ne: 01-04-2005, 21:14:05

Edhe une te pershendes Stalioni dhe ja kalofsh sa me bukur kudo qe te shkosh dhe me kedo qe te kesh prane.

P.S Missi shume shume funy avatari :occ
Citim

Mos ki merak ada se do ja kaloj shume bukur me grun e ti pran ai kur vi sot ne darke ;)

gezohem qe te pelqen avantari. Kjo esht nje portret qe ma beri nje piktor, te tera mi ka goditur pervec ngjyren e kepucve.  :P  lol

Honey uroj qe tja kaloni sa me bukur bashke se jeni cifti me i mrekullueshem i forumit.
DO na ftoni ne dasem, se stalioni na ka edhe komshije, apo e keni bere dasmen?
Ate ngjyren e kepuceve ta ka kominuar me tualetin e syve :occ

 • Postime: 4365
 • Gjinia: Femer

#1087 ne: 01-04-2005, 21:16:04
ja dhe syri i artistes :-*

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1088 ne: 01-04-2005, 21:16:54
ja dhe syri i artistes :-*


 :occ
 :puth  :perqafim

 • Postime: 4365
 • Gjinia: Femer

#1089 ne: 01-04-2005, 21:27:56
Mu me duket se kam nevoj jo vetem per ftes po edhe per permesso (leje qendrimi) :D

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1090 ne: 01-04-2005, 21:34:40
Do ta përshëndes edhe Aldën dhe i uroj që të marrë ftesën dhe lejeqëndrimin e kërkuar. :)

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1091 ne: 02-04-2005, 06:56:50
Citim

Honey uroj qe tja kaloni sa me bukur bashke se jeni cifti me i mrekullueshem i forumit.
DO na ftoni ne dasem, se stalioni na ka edhe komshije, apo e keni bere dasmen?
Ate ngjyren e kepuceve ta ka kominuar me tualetin e syve :occ

Flm shume ada... :puth edhe ti je shume e mire!

Per dasmen ton ske nevoj per ftes ti, vetem diten do te themi...e para qe do vish edhe e fundit qe do ikesh.  ;)
iiiiii sa mire!!! Aman se me ka mare malli shume per dasem!! Beni iher qef tani sa jeni bashk juve, se per dasmen pastaj mendon shoqeria, juve vetem caktoni daten :occ
Ju pershendes juve te dyve dhe ju uroj te kaloni nje jave te mrekullueshme.

P.S Alda cke ti rrush se un te baj ftesen per permeson, cifti te ban ate te dasmes :puth

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1092 ne: 03-04-2005, 00:19:59
Pershendetje per Tom-in m'ka mor malli per dreqin  :(

 • Postime: 4466
 • Gjinia: Femer

#1093 ne: 03-04-2005, 04:55:02
E përshëndes Enushen me një këngë çfarë të ka dëshirë ajo. :)

Sa te mire te kam une ty :-*
E une te pershendes ty  :puth :perqafim

 • Postime: 108

#1094 ne: 03-04-2005, 05:31:54
Une pershendes Alden, Babyn, Enen, Lisen, Erin, Klodin

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#1095 ne: 03-04-2005, 05:44:02
Flm ylli :puth edhe une te pershendes ty :perqafim

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1096 ne: 03-04-2005, 11:28:10
E përshëndes Enushen me një këngë çfarë të ka dëshirë ajo. :)

Sa te mire te kam une ty :-*
E une te pershendes ty  :puth :perqafim
Faleminderit shumë, Enushe bukuroshe. :)

 • Postime: 533

#1097 ne: 03-04-2005, 16:33:50
te gjitheve ja kalofshi sa me mire  e sa me hareshem  :pafshim

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1098 ne: 03-04-2005, 16:42:36
Unë e përshëndes ngrohtësisht Natyrën me këngën "Ylli i jetës sime" - Agim Tejeci.

 • Postime: 533

#1099 ne: 03-04-2005, 17:19:40
une ty  maqoku  me kengen  THUAJE  te Jehona Sopit

Temat e fundit