Përshëndetje për... - 46 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 79435

 • Postime: 233
 • Gjinia: Femer

#1125 ne: 22-04-2005, 03:55:01
Faleminderit shume per pershendetjen BeRni e Lefter, e une ju pershendes shum qe te dyve

Gjithashtu pershendes juve te gjithe

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1126 ne: 22-04-2005, 10:20:10
Miss-Vajza, une mendova se je ti moj kacurrelsja...boboo ooo ca lemshit
Kshu eshte kur vjen ne forum 1 here ne vit :D
Muahhhhh Missi :puth

Mistrece pershendetje nga mua (meqe eshte edhe hera e pare qe te pershendes) perq
« Editimi i fundit: 22-04-2005, 10:31:20 nga Amela »

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1127 ne: 22-04-2005, 10:27:19
Amela, të falënderoj për përshëndetjen. :)
Të përshëndes edhe unë ty përzemërssht nga Prishtina.
Një ndihmë të vogël. Përqafimin e shkruan me "perq" pa thonjëza. perq

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1128 ne: 22-04-2005, 10:30:11
Sineriii sa i mire qe je, s'ndryshove iher at zemer  perq
Faleminderit per ndihmen ;)

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#1129 ne: 22-04-2005, 10:34:22
Missi dhe ju te tjerat ato qe me respektoj dhe i respektoj :)

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1130 ne: 22-04-2005, 10:40:16
apapapa sa me respekt njeni :P

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1131 ne: 22-04-2005, 10:45:50
Sineriii sa i mire qe je, s'ndryshove iher at zemer perq
Faleminderit per ndihmen ;)
Me nder qofsh. Të përshëndes me një këngë që të pëlqen ty. S'po e zgjedh unë asnjë se mos nuk të duket ty e mirë. :) perq

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1132 ne: 22-04-2005, 14:53:46
Un pershendes vetem ato qe me kan pershendetur se ime jam me nerva :@
Berniiii :-*
Lefteri flm :puth perq

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#1133 ne: 22-04-2005, 14:54:39
Ada qetesohu zemra cfar ke :)

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1134 ne: 22-04-2005, 14:57:49
Të përshëndes edhe unë ty Ada_EL. :)
Shpresoj se çdo gjë rregullohet. :)

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#1135 ne: 22-04-2005, 17:29:39
Bernush se si me erdhi?
Flm per pershendetjen Sineri, edhe un te pershendes.
Berni te pershendes prap ;)
Ime po ju pershendes te gjitheve mwahhh se jeni shume te mire, sidomos ca ;)

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1136 ne: 22-04-2005, 18:24:23
Edhe unë të përshëndes prapë Ada_El. :)

 • Postime: 6975

#1137 ne: 22-04-2005, 20:46:31
Amela i love u,,,,,, por nuk e kuptova qka d.m.th shtrembaluci :)

#1138 ne: 22-04-2005, 20:49:37
Paska plas dashnia ketej, si me qen spec e domate.
Shpreh populli dashurin, sikur capi kur ja kerkon dhis. :D

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#1139 ne: 22-04-2005, 20:54:58
Missi shum i mire jam kuptohet pas Denisit :P

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1140 ne: 22-04-2005, 23:45:06
machor ti love mu? ehe e di :haha
shtrembaluc dmth njeri si puna e bishtit tend ;)

Miss Vajza muaaahhhhhh rrushe se nuk e disha...
Si gjithmone yve ele tina mbete, kenaqesi qe t'pashe ktej...

Gjumashiiiii as i pershendetje s'na e bere e? Mire, mire mbaje mend ;)

Sineri me cilen do kenge qe do me pershendesish s'ka rendesi, per mu vle mendimi ;) perq

Alda ele i pelshnetje nga mua e ke perq....

Pershendetje per gjith anetaret tjere :pafshim

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1141 ne: 22-04-2005, 23:53:35
Atëherë Amela të përshëndes me këngën "Princesha e dashurisë" - TRIX. perq

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1142 ne: 22-04-2005, 23:58:03
waaaa po mua m'pelqen kjo kenga, sa koheee pa e degjuaar perq
Faleminderit qe ma kujtove biles, se nostalgji me solle sonte :) Do e kerkoj :D

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1143 ne: 23-04-2005, 00:05:19
Më vjen shumë mirë që të pëlqen zgjedhja që kam bërë unë. :) :) :)
Shpresoj se e gjen. perq :puth

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#1144 ne: 23-04-2005, 06:14:04
Sa te mire qe jeni aman, ju pershendes te gjitheve

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1145 ne: 23-04-2005, 12:17:02
Unë e përshëndes tash Kaçurrelsen me këngën klasike por të paharruar shqiptare "Kaçurrelja" - TRIX. :)

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#1146 ne: 23-04-2005, 12:22:12
Faleminderit vellacko edhe une te pershendes

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1147 ne: 23-04-2005, 12:26:19
Me cilën këngë zemër? :)

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#1148 ne: 23-04-2005, 12:28:08
Me kengen e Marigones "Sonte"

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull

#1149 ne: 23-04-2005, 12:32:11
pershendes mamin babin edhe gjithe ato qe me duan dhe i dua
me kengen "eja mblidhuni ketu ketu" LOL

Temat e fundit