Përshëndetje për... - 47 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 79436

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1150 ne: 23-04-2005, 12:33:36
Oooooooo faleminderit shumë zgjedhje e bukur, motra ime.
Atëherë të përshëndes edhe njëherë me një këngë të Marigonës bashkë me Anjeza SHahinin. "Mes nesh". :)

 • Postime: 1125
 • Gjinia: Mashkull

#1151 ne: 23-04-2005, 13:28:10
une pershendes te gjithe ata qe kan pershendet Amelen :D

 • Postime: 12234

#1152 ne: 23-04-2005, 13:43:43
Dmth...edhe mua apo?... ;)...flm t'gjithe qe me kan pershendet me siper.


Une per sot i pershendes vetem cunat e forumit... :urra:

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1153 ne: 23-04-2005, 13:52:22
Edhe mua më ka përshëndetur Indriri a?
Faleminderit shumë.
Përshëndetje edhe për ty Indrit. :)
Unë u përkas çunave sa e di. :P
Kështu që faleminderit shumë edhe ty Lefter. :)

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1154 ne: 23-04-2005, 16:25:48
E po ja edhe unë qenkam në atë listë të gjatë.
Sineri nga Prishtina të falënderon ngrohtësisht dhe të përshëndet gjithashtu shumëëëëëë. :)
« Editimi i fundit: 23-04-2005, 16:35:01 nga Sineri nga Prishtina »

 • Postime: 296
 • Gjinia: Mashkull

#1155 ne: 25-04-2005, 06:34:38
te faliminderit per pershendetjen e juaj ,Miss Vajza
gjithashtu edhe une te uroj te kalosh mir ne qdo hap te jetes

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull

#1156 ne: 25-04-2005, 07:08:08
Pershendetje per lexuesit
PERSHENDETJE  e vecant  nga un i shkon GJUMASHIT  sepse esht njesh ktu
Pastaj pershendes perseri ne menyr te vecant THUGETTE_GIRL  dhe  CUPKA E VOGEL  he se per pak harrova pershendes dhe veten time dhe ata me duan dhe i dua LOL LOL LOL

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#1157 ne: 25-04-2005, 07:15:05
Miss~Vajza ai me emer Igli kush eshte se spo e njoh ?

#1158 ne: 25-04-2005, 07:19:16
Pershendetje per lexuesit
PERSHENDETJE  e vecant  nga un i shkon GJUMASHIT  sepse esht njesh ktu
Pastaj pershendes perseri ne menyr te vecant THUGETTE_GIRL  dhe  CUPKA E VOGEL  he se per pak harrova pershendes dhe veten time dhe ata me duan dhe i dua LOL LOL


Flm per pershendetjen.

Une pershendes me shume ato qe me urrejn dhe me kan inat, dhe me pak ato qe me duan dhe me respektojn.

Pafshim. :D

 • Postime: 1937

#1159 ne: 25-04-2005, 08:27:05
pershendetje allllllll ku jeni burra e gra   e mir se rrini po mos luni vendin se jeni mire aty ku jene lol pershendetje Berni

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#1160 ne: 25-04-2005, 15:52:36
Pershendetje Naqe :)

 • Postime: 1937

#1161 ne: 26-04-2005, 08:06:18
Pershendetje Naqe :)


hi naq mir se te gjeta e  pershendetje ma te mira ke nga une lol

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1162 ne: 26-04-2005, 14:53:43
Përshëndetje për Rrushen që e kam si rrush. ;)

 • Postime: 1937

#1163 ne: 27-04-2005, 08:18:37
edhe une pershendes ke e din vet aiiiiiiii ikyt qe kam siper meje dmth eeeee me ikyt me avatar me mic loooool

 • Postime: 1031
 • Gjinia: Femer

#1164 ne: 27-04-2005, 11:24:02
hmm nje pershendetje speciale per Stalone_Tirons dhe per Ishulli  uu  po dhe veten e ime se e dua shum :P  puc puc stalone dhe ishulli ;)

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1165 ne: 27-04-2005, 14:30:34
edhe une pershendes ke e din vet aiiiiiiii ikyt qe kam siper meje dmth eeeee me ikyt me avatar me mic loooool
Do të thotë mua apo? ;)
Të falënderoj ngrohtësisht për përshëndetjen. :)
Tani unë e përshëndes Kaçurrelsen. :)

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1166 ne: 06-05-2005, 02:04:46
une pershendes te gjithe ata qe kan pershendet Amelen :D

HaHaHaHa i forte je...
Kot s'te kam xhan une ty ;) Nje super Pershendetje nga ana ime :)

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1167 ne: 06-05-2005, 02:23:32
Nje pershendetje te vecante dhe per missin ''Miss Vajza'' perq perq

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#1168 ne: 06-05-2005, 08:47:45
E përshëndes edhe unë Amelën. Po na mungon moj bukuroshe, çka po bëhet me ty që ikën nga forumi? :)

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1169 ne: 06-05-2005, 23:11:49
Sineri ngarkese n'shkolle vallahi...
Por prape s'ma merr mendja se ma ndjeni mungesen mua se keni plot ktu, edhe mise biles ;)

Faleminderit prej tejet loqka jeme per pershendetjen dhe ngrohtesine qe mban gjithmone ;)

Te pershendes shuume! perq

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#1170 ne: 07-05-2005, 23:13:03
Un pershendes te gjithe antaret e forumit spo vendos emra tani se nuk i mbaj mend se liste e gjate shume eshte.

 • Postime: 1125
 • Gjinia: Mashkull

#1171 ne: 08-05-2005, 03:58:09
une pershendes te gjithe ata qe kan pershendet Amelen :D

HaHaHaHa i forte je...
Kot s'te kam xhan une ty ;) Nje super Pershendetje nga ana ime :)

falimneras mi amele, edjhe une po te pershendes ene i here por pervec teje pershendes edhe;
Miss vajzen, Besim , Berni Erzeni, Zambak,Lisa, Irma, etj etj qe nuk i mabj mend mire se akoma sme ka dale gjumi tamom.

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#1172 ne: 08-05-2005, 15:19:27
 hej nje pershendetje  emadhe nga un per te gjith e ene vecanti per ................... .......

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1173 ne: 08-05-2005, 17:38:54
arxhealm, kenaqesi ;) Su harxhume shume :P

Miss Vajza Pershendetje rrushe....

Pershendetje dhe per Llokumin me arra,  Eri-n pertacin, Sinerin gjentilin, dhe camarroken ballokumen...edhe edhe....
Vazhdimin e listes e kam per heren tjeter qe t'shkruj ktu :D

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull

#1174 ne: 08-05-2005, 17:39:45
 Eri-n pertacin   :O    :O    :O

Temat e fundit