Përshëndetje për... - 49 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 78889

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1200 ne: 16-06-2005, 00:31:06
Stalioni eshte busy se i kane ardh njerez vllait tim

Lisa motra madhe m'ka shku n'Tirone

London se di do kete shku ne Tirone dhe ai ma ha mendja...

Po Shkodranen motren teme tjetren ma ke pa gje,apo ka nrru nick ajo?

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#1201 ne: 16-06-2005, 00:31:10
Nje pershendetje gjithve una...

ne vecanti:
- Mistrecen, Missin, bubaaa, rrushen, roselen qe s'eshte duk hic ktej mesa shof, lokumin, raldushin, lepulusin, dj, ....edhe....(to be continued)

Mua sme pershendete te pershendetja e vecante sa e keqe je ber  :(

P.s Lisa eshte me pushime ne Tirane  Hersiana me Stalionin verdall jane kurse Londoni hyn me raste.

 • Postime: 2581
 • Gjinia: Mashkull

#1202 ne: 16-06-2005, 00:31:55
aq i vogel jam sa s'i bjen nder mend per mu ksaj...e shoh mire

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1203 ne: 16-06-2005, 00:42:34
Mistrece sa e azhonuar qe je moj, pupupupu :)

Berno, ty ngela tu te pershendet perdit :P M'je merzit...(shaka)
I pershendetje super te vecante per ty tashi nga una!

Pleshti ku je pash zoten? Ka ke perfundu ti?

 • Postime: 2581
 • Gjinia: Mashkull

#1204 ne: 16-06-2005, 00:44:05
kam kene ne mision...por u riktheva...si puna jote edhe un...edhe ti ke kohe pa hy me i marre tane temat me radhe

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1205 ne: 16-06-2005, 00:50:27
ehhhh kujtime te bukura ato...
S'ma merr mendja se do vijne ma ato kohe :) bizii biziii :P

Puna ca thot? Misioni si doli? per ca ishte? Ku? kur? Me ke? Pse?

 • Postime: 2581
 • Gjinia: Mashkull

#1206 ne: 16-06-2005, 00:53:08
shkolla shkolla naqe...asht ba keq puna...duhet me iu shterngu pak punes se duhet me e marre dikur diplomen...apo jo? ti mire?? jeta ca thote??

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1207 ne: 16-06-2005, 00:56:35
Hala se kryve at shkolle te bekume as ti?
Hajt ishalla me suksese, se edhe une ne te njejtat vale me ty jam :)

Shkolla na e hangri shpirtin se jeta ec ec, kajher duhet pak tlyn qe me ec ma kollaj por malore fushore si dynjaja edhe ne ;)

Kerkojme....Kerkojm e....(me shpresen me gjet)

Po adrese (shpie :P) ke ndryshu ti a?

 • Postime: 2581
 • Gjinia: Mashkull

#1208 ne: 16-06-2005, 00:59:11
Hala se kryve at shkolle te bekume as ti?
Hajt ishalla me suksese, se edhe une ne te njejtat vale me ty jam :)

Shkolla na e hangri shpirtin se jeta ec ec, kajher duhet pak tlyn qe me ec ma kollaj por malore fushore si dynjaja edhe ne ;)

Kerkojme....Kerkojm e....(me shpresen me gjet)

Po adrese (shpie :P) ke ndryshu ti a?

po kam ndryshu, kush te tha?? a don me ardhe me me ba vizite a si?

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1209 ne: 16-06-2005, 01:07:39
Missiiiii ty me te harru un mi? je ne terezi ti?
Vetem i miss te kompletume me gjithaaaaa ka ky forum :)

Javen qe kaloi u be mbremja per graduation, tashi javen qe vjen kam prom night ...Mire fareee....
Po ti moj kukull si ke qen? Shkolla, jeta, probleme :P

- pleshti, a rrin gja pa dal sot, thashe me ardh me pi kafet praaa :D

 • Postime: 2581
 • Gjinia: Mashkull

#1210 ne: 16-06-2005, 01:08:40
ahaa...po ti po i pijme moj kafet...kush na ndalon...qe cke me te...

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1211 ne: 16-06-2005, 01:14:56
Na ban za ;) Se tesh po iku me shtri kta koca une per sonte se boll ''llapa'' :P

Te pershendes naqe...

Ja kalofsh mire dhe suksese me provimet!

Mos na korit Ag :D

 • Postime: 2581
 • Gjinia: Mashkull

#1212 ne: 16-06-2005, 01:17:57
ok naqe...flesh rehat...naten

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer

#1213 ne: 16-06-2005, 01:19:25
:puth Pacim...

 • Postime: 285
 • Gjinia: Femer

#1214 ne: 16-06-2005, 07:12:56
Pershendes  
shkodrane
fiona
rosela  
lisa
JaM_VlOnJaTe
camarroken
amela
milanisten
shqiptaren
bebilogel
linavl
zhade
tolinda
capkenen  
sexy
angeldeviled
anonimus
alda
Hersianen
Blerinen
Queen
Gaxhijen
lina
^eLjIeRtEa^  
agata
dor-ina
SEXY_GIRL
miss_vajza muahqqqqqqqqqqqqqqq qqqqqqqqqq

eduardin
stalion  
gjumashi
max
berni  
fizi_coll
ulerima_r
eri
ace  
lefterin
machor
johni
Sulltanin
Michelinin
gjeneralin
bukuroshin
ice_strom
deejay........

e gjith te tjeret

 :)

 • Postime: 43
 • Gjinia: Mashkull

#1215 ne: 16-06-2005, 07:44:06
flm zemra ime
te puth fort vellai jot me ka mare malli shume moter muaqqqqqqqqqqqqq
pershendete dhe per ju te tjeret qe ka permend motra im dhe un ju pershendes

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1216 ne: 16-06-2005, 10:59:48
Pershendetje per webmaster24

Ka ke hum he dreq? :O

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull

#1217 ne: 16-06-2005, 16:17:19
thash se mke pershnet muve po ehe jo jo ska problem se te pershendes una

pershendes grun time muahhhhhhhhhhhh

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#1218 ne: 16-06-2005, 16:29:52
Shtriga & Eduarti faliminderit per pershendetjen :)

#1219 ne: 16-06-2005, 18:36:05
shtriga dikur kam qen nga moja tani qenkam nga fundi LOL

:puth un ty molle  ;) dhe pershendetje per te gjith

 • Postime: 1271

#1220 ne: 16-06-2005, 18:56:57
CuPka_e_LoGeL Ca llokumi ke vu ke fotoja mi....?'??????????

Them se o fotoja me e bukur qe kam pa ne net... :O

Sa e bukur eshte..perri... Hiqe si avatar se e mora m'sysh .......

Puth fort ke faqet  :-[

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1221 ne: 16-06-2005, 20:52:35
Pershendet Missin. edhe xhan-xhan qe s'me vjen Online, EVERRRRRRRR.  :(

and not forget my sweet cousin, Maestro. perq perq

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1222 ne: 16-06-2005, 22:57:39
thash se mke pershnet muve po ehe jo jo ska problem se te pershendes una

pershendes grun time muahhhhhhhhhhhh

T'pershendes edhe tyve une baby,po per Web-in m'kishte marre malli  :)

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#1223 ne: 17-06-2005, 00:34:36
Pershendet Missin. edhe xhan-xhan qe s'me vjen Online, EVERRRRRRRR. :(


Mua sme pershendet ti, sthem kot un qe jer ber goc e keqe ti LOL

P.s xhan-xhan ketu ishte para 1 ore :)

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1224 ne: 17-06-2005, 00:38:41
Waaaaaaaa ky do pershendetje me zor  :O

Temat e fundit