×
Hyrja
Profili

Përshëndetje për...

Përshëndetje për...

· 2013 · 78843

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull

#1250 ne: 27-06-2005, 09:43:22
hmmmmmmmmmm sqeka kujtu njeri per mu  :(

un i pershendes te gjith ska problem

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer

#1251 ne: 27-06-2005, 15:47:44
leftooooo  :( me harrove eeee.....mir mir por seshte mir  :P

une te pershendeta pak me siper  :(

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1252 ne: 27-06-2005, 18:50:18
Pershendes te gjithe ata qe me kane pershendetur me siper.perq perq perq

 • Postime: 12234

#1253 ne: 27-06-2005, 18:55:25
Leftoja e puth per sote Sweetien ne faqen e djathte...Xhan-xhanin ne faqen e majte(dhe i kerkon falje)....muahhhhh yllaaa :)

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer

#1254 ne: 28-06-2005, 08:36:23
LOL nuk harrove kete here  eeee te me pershendeteshhhhh  :P

Gjithashtu te pershendes ty lefter e te gjithe forumistat se smundem ti permen nej nga nje  :P jan shume lol

 • Postime: 6975

#1255 ne: 28-06-2005, 17:12:28
: Pershendetje per..... goca brune,5 dite,,dhe pershendetje ,per goca bjonde 2 dite   LOL hajt_ktu: :-*

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1256 ne: 28-06-2005, 17:14:56
Rrofsh per pershendetjen si brune po e marr nje pershendetje  :)

 • Postime: 12234

#1257 ne: 28-06-2005, 17:45:49
E pershendes NR 1-shin e forumit te pazevendsueshmen Mistrecen   nga qendra e zemres.... ;)

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1258 ne: 28-06-2005, 17:49:47
Thnx cuttie pie


Let me V.I.P sorry pershendes edhe une ty  ;)

 • Postime: 1406
 • Gjinia: Femer

#1259 ne: 28-06-2005, 17:52:33
kujdes me ket qendren ti leftero;)
ah ne te shkreta bjonde :P, o machor se paska qit krytin  akoma ajo bjondja me  ta prish mendjen ty:P
 du me pershndet ket rrushin e tirones muahhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhh

 • Postime: 12234

#1260 ne: 28-06-2005, 17:59:54
hahahha....camarrok e une gjethmon kam qene Nr 9-shi...kshtu qe nuk i largohem qendres kollaj jo Jojo:...

Hec e ta pershendes edhe kete Camarroken nga korneri ihere.... ;)

 • Postime: 1406
 • Gjinia: Femer

#1261 ne: 28-06-2005, 18:02:18
po po tash u kujtove per mua ti
 ik se sdu

 • Postime: 12234

#1262 ne: 28-06-2005, 18:03:36
hajde hajde se mu thane lulet ke dora...hajde hajde se je e para qe i dhuroj dicka... ;)

 • Postime: 1406
 • Gjinia: Femer

#1263 ne: 28-06-2005, 18:12:38
cfare tu thane ty? se se mora vesh une:P:P::P

 • Postime: 12234

#1264 ne: 28-06-2005, 18:17:40
hahhaha...gabim shtypi....lo ,hec moj a po i mer a shkova ja dhashe njeres qe sillet ketu verdall...

 • Postime: 6540
 • Gjinia: Femer

#1265 ne: 28-06-2005, 22:55:03

 du me pershndet ket rrushin e tirones muahhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhh

Ene une t'pershendes tyve ene veten teme

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#1266 ne: 29-06-2005, 03:10:05
Pershendetje per VLOREN !!!!!

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1267 ne: 29-06-2005, 05:46:07
Pershendteje!!š

per Prishtinasja!!!!! ;)
karamelu!
Elektra
tolina
Queen!!!!!!!!!!! ;qe e kam idol! ;)
missi !!! dhe nje kiss
Lela
machori se nuk e harroj ahahhah
BeRni!š
buba
xhavoš
I Krishteri
 :)
« Editimi i fundit: 29-06-2005, 07:15:55 nga Vlora »

 • Postime: 58
 • Gjinia: Mashkull

#1268 ne: 29-06-2005, 06:05:02
nje prsh te madhe per ENA qe ka vendosur te mos jet me pjestare e forumit per arsye te forta Jojo:

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1269 ne: 30-06-2005, 20:32:22
Nje pershendetje per Missin, xhan-xhan edhe veten time. LOL  :P LOL

 • Postime: 35
 • Gjinia: Femer

#1270 ne: 01-07-2005, 11:22:03
Pershendetje per te gjithe ju. Sapo u regjistrova, dhe kisha deshire qe te me jepni edhe mua nje pershendetje.

SALUT.

 • Postime: 1382
 • Gjinia: Femer

#1271 ne: 01-07-2005, 12:10:46
Pershendetje per te gjithe ju. Sapo u regjistrova, dhe kisha deshire qe te me jepni edhe mua nje pershendetje.

SALUT.

mir se na erdhe!!!
te pershendes shumm dhe kalosh sa me buker!!!!! ;)

 • Postime: 83
 • Gjinia: Femer

#1272 ne: 03-07-2005, 17:43:06
Per te gjithe ju...
Ngaqe jam e re... :-[

 • Postime: 830
 • Gjinia: Femer

#1273 ne: 03-07-2005, 18:27:33
Pershendetje per
 Xhan-xhan
 Tironcja
 Berni
 STALoNE_TIRoNC
 Stripped
 dhe te gjith ata qe me duan dhe i dua  :P :P

 • Postime: 12234

#1274 ne: 03-07-2005, 18:41:22
Pershendetje per....te gjitha ata qe dijne qe me ka mar malli per ta... :)

Temat e fundit